X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Письмовий вибірковий переказ

Завантажити презентацію

Письмовий вибірковий переказ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПИСЬМОВИЙ ВИБІРКОВИЙ ПЕРЕКАЗ РОЗПОВІДНОГО ТЕКСТУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ОПИСУ ПАМ’ЯТКИ ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ В ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Аналіз структури тексту 1.Визначити, що виражає заголовок: тему чи основну думку. 2.З’ясувати тип і стиль мовлення тексту. 3.Які типи мовлення наявні в тексті? 4.На які частини можна поділити висловлювання? Виділити мікротеми. Проаналізувати, як вони взаємопов’язані. Скласти план, виписавши ключові речення з кожної частини тексту

Слайд 3

Бесіда за змістом тексту 1. Коли був збудований Вірменський катедральний собор? 2. Ким був спроектований цей собор? 3. Які емоції переповнюють автора під час перебування на подвір’ї Вірменського катедрального собору? 4. Які будинки, крім собору, знаходяться на вулиці Вірменській? 5. У якому архітектурному стилі збудовано ці будинки?

Слайд 4

Лексико-стилістична робота Дібрати контекстуальні синоніми до Вірменського катедрального собору, використані в тексті (питомий фрагмент Львова, культовий осередок вірменської громади, культурний центр львівського поспільства)

Слайд 5

2. Пояснення лексичного значення слів: Флюїди — за містичним уявленнями спіритів — «психічний струм», що його висилає людина. Аура — гіпотетичне поле, яке створюється живим організмом; біополе. Поспільство — народні маси, простий люд. Склепіння — опукле перекриття або покриття, що з’єднує стіни, підпори будівель, споруд, мостів.

Слайд 6

Аркада — ряд арок, що спираються на стовпи або колони; галерея з арок. Візія — привид, мара. Портал — архітектурно оформлений вхід до монументального будинку. Фриз — середня горизонтальна частина антаблемента, що міститься між архітравом і карнизом. Ампір — стиль пізнього класицизму в західноєвропейській архітектурі та прикладному мистецтві.