X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДІЛОВІ ПАПЕРИ. ПРОТОКОЛ

Завантажити презентацію

ДІЛОВІ ПАПЕРИ. ПРОТОКОЛ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДІЛОВІ ПАПЕРИ. ПРОТОКОЛ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

ПРОТОКОЛ Хай думок не кожен порух, та чи єдність чи розкол, — все, що відбулось на зборах, вам розкаже протокол. Склад президії. Присутні (кількість їх). Порядок дня. Основні думки присутні — план, конкретні завдання. Що зробив наш осередок (все важливе, непросте). Слухали: про те-то й то-то, Ухвалили: те-то й те… Протоколи ще бувають дещо схожими на акт, документ, який складають про подію, певний факт. Між державами угоди про кордон чи про футбол, — підписали на нараді і складали — Протокол. (Д. Білоус)

Слайд 3

Експрес-опитування Пригадати особливості офіційно-ділового стилю і продовжити вислови: 1.Основна функція офіційно-ділового стилю — … . 2.Обставини мовлення — … . 3.Сфера вживання офіційно-ділового стилю — … . 4.Загальні ознаки — офіційність, … . 5.Мовні ознаки, притаманні текстам офіційно-ділового стилю — … .

Слайд 4

Робота у мікрогрупах 1.Об’єднатися в шість мікрогруп і вибрати назви документів визначеного виду: 1 мікрогрупа — документи особового складу; 2 — довідково інформаційні; 3 — обліково-фінансові; 4 — господарсько-договірні; 5 — організаційні; 6 — розпорядчі. 2.Назви яких документів для вас є новими? Використовуючи додаткову літературу з сучасного діловодства, визначити, з якою метою вони створюються і за яких обставин. Яку сферу діяльності людини обслуговують?

Слайд 5

Протокол — це документ, у якому фіксуються хід і результати роботи нарад, засідань, зборів тощо. У протоколі відображаються всі виступи з питань, що розглядаються, і рішення, прийняті в результаті обговорення.

Слайд 6

За обсягом інформації протоколи бувають трьох видів: 1) стислі (записуються питання, які обговорюються, прізвища доповідачів і виступаючих, прийняті рішення); 2) повні (стисло записуються виступи доповідачів, інших осіб, що беруть участь в обговоренні питання); 3) стенографічні (дослівно фіксується весь хід засідання).