X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"День мови"

Завантажити презентацію

"День мови"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Мужай, прекрасна наша мово, серед прекрасних братніх мов» М. Рильський

Слайд 2

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні цей день започаткували з 2002 року. Рідна мова для кожного є оберегом, таїть у собі пам’ять народу, оберігає й передає із покоління в покоління духовні скарби. Мова – це наше минуле.

Слайд 3

Любов до рідної мови починається ще з колиски, з маминої колискової пісні. Народні колискові зачаровують ніжністю, любов’ю. У них – материнська ласка, світ добра, краси.

Слайд 4

« Вік живи – вік учись» - закликає нас народний вислів. Любов до нашої Батьківщини починається з дитячої стежки до рідної домівки, любові до усної народної творчості: казок, загадок, пісень, прислів’їв, легенд . Український фольклор тісно пов'язаний з давнім періодом нашої мови. Він віддзеркалює душу народу, його історію.

Слайд 5

Коли все у тебе гарно, Коли день пройшов не марно, Наче квітка розквітаєш, На обличчі її маєш. Посміхаються уста. Що це? Відповідь проста.

Слайд 6

Усмішка

Слайд 7

В ньому сторінок багато, Там і будні, там і свята. Він події позначає, Історичні знаки має, Та рахує залюбки Тижні, місяці, роки.

Слайд 8

Усмішка Календар