X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творча зустріч

Завантажити презентацію

Творча зустріч

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“… Креше в душу неспокій, Б’є у груди мені…”

Слайд 2

Проект Виконали учні 9-х класів Керівник: Пєткова О.В.

Слайд 3

Ознайомлення з найцікавішими, зрозумілими для вікової категорії творами Юрія Івановича Єршова. Підготовка до зустрічі з поетом.

Слайд 4

Створити електронну презентацію про життєвий і творчий шлях поета. Вчитися характеризувати й самостійно оцінювати поетичні твори, читати їх напам’ять. Укласти словник емоційно-експресивної лексики. Створити публікацію. Написати статтю до газети. Узагальнити проектну діяльність у літературно-музичній композиції “… Креше в душу неспокій, Б’є у груди мені”.

Слайд 5

Слайд 6

Народився 7 лютого 1949 року в с. Миколай-Поле Запорізької області. Базові знання здобув у Миколайпільській школі. Середню освіту отримав у школі №59 м. Запоріжжя. До служби в армії працював на трансформаторному заводі. Після армії вступив до Львівського інституту фізичної культури, по закінчені якого працював у селах області. Був майстром спорту, 5 років поспіль був чемпіоном України серед сільських атлетів, чемпіоном 6-х сільських ігор, чемпіоном республіки.

Слайд 7

За свою спортивну кар’єру перевантажив більше ста тисяч тон заліза, що у “вугільному еквіваленті” дорівнює потягу від Запоріжжя до Дніпропетровська-більше 60 км. До поезії (а писати почав ще в школі, в літературній студії) його повернув О. Стешенко- відомий і популярний тоді поет.

Слайд 8

Меланія Холодна Родом із древніх козаків. Мала велику природну силу, витривалість, безоглядну сміливість ( у 9-10 років перепливала туди і назад 3-кілометровий Дніпро) Працювала швачкою в школі –інтер