X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІВАН ДРАЧ

Завантажити презентацію

ІВАН ДРАЧ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поезіє, сонце моє оранжеве! Щомиті якийсь хлопчисько Відкриває тебе для себе. Щоб стати навіки соняшником... Іван Драч

Слайд 2

Тема роботи: “Іншомовні слова у складі метафор у поезії Івана Драча”

Слайд 3

Поетична мова, аби висловити найнесподіваніші, найвишуканіші, найдоцільніші повороти думки, послуговується ресурсами усіх лексичних груп: омонімів, синонімів, паронімів, власне українськими, старослов’янськими, іншомовними тощо. Отож, останні виступають багатою базою для відображення особливостей авторського мислення, зокрема, коли функціонують у складі тропів. Іншомовна лексика інтелектуалізує поезію. Неординарна поетична творчість Івана Драча відзначається з - поміж творів інших сучасних поетів своїми глибоко філософськими мотивами, які він майстерно розкриває у власних асоціаціях за допомогою епітетів, порівнянь та метафор.

Слайд 4

Проаналізувати поетичну творчість Івана Драча, а саме вживання іншомовних слів у такому виді тропів як метафора.

Слайд 5

1. Здійснити глибокий аналіз основних досліджень вчених з даної проблеми. 2. Провести аналіз ряду поетичних творів велета сучасної української поезії, у яких зустрічаються іншомовні слова у складі метафор. 3. Згрупувати метафори, у яких використовуються слова іншомовного походження за приналежністю до певних галузей діяльності. 4. Познайомитися із життєвим і творчим шляхом Івана Драча – яскравого представника покоління “шістдесятників”.

Слайд 6

Лексична сфера художньої мови. Метафора – один з основних тропів. Мова поезії Івана Драча.

Слайд 7

Іншомовні слова у складі метафор Івана Драча.

Слайд 8

пошуковий дослідницький Структурно- системний теоретично - критичний