X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
І. Я.Франко

Завантажити презентацію

І. Я.Франко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

І. Я.Франко

Слайд 2

Слайд 3

Фокусуючі запитання:   Як звати головного героя новели? Поясніть другу назву новели «Із записок відлюдька». Напередодні якого свята відбуваються події? Розкажіть про спосіб життя Хоми. Хто така Сойка, як її справжнє ім`я ? Які образи-символи є в новелі? Чому розлучились герої? Доведіть, що Хома і Марія справді кохали одне одного. Поясніть початок листа : «Чи тямиш мене?» Якою була поведінка Хоми під час читання листа, про що це свідчить? Чому Сойка наважилась через 3 роки все-таки повернутися до Массіно? Що символізують крила давно вбитої сойки?

Слайд 4

Сюжетний ланцюжок:   Експозиція: Герой – естет готується до зустрічі Нового року. Ніщо суспільне його не хвилює. Він самотньо милується мистецтвом, книгами, квітами. Зав’язка: Лист від незнайомки. Розвиток дії: Історія кохання Марії до Массіно, ревнощі до сойки, брак пристрасті з боку чоловіка. КУЛЬМІНАЦІЯ: Втеча з практикантом, пограбування батька Генріхом. Розвиток дії: Перебування із Зигмундом у банді злочинців; допомога крадіям. Арешт Зигмунда; поїздка в Іркутськ із Володею. Нудьга. Програш у карти. В руках у купця. Напад на купця. Героїня стає другою дружиною капітана-ісправника Серебрякова. Втеча Марії в Порт-Артур. Російсько-японська війна. Догляд за пораненим чоловіком. Мрія про Массіно. Розв’язка: Герой – оповідач змінює свої погляди, починає розуміти справжнє життя. Марія повертається до нього. Позасюжетні елементи: описи (пейзажі, портрети), роздуми героя, коментарі.

Слайд 5

На театральній сцені:

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9