X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Євген Плужник (1898-1936)

Завантажити презентацію

Євген Плужник (1898-1936)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПСЕВДОНІМ – «КАНТЕМИРЯНИН»

Слайд 2

Є.Плужник органічно поєднав класичну традицію з модерними шуканнями, сполучивши елементи експресіонізму та імпресіонізму. Л.Череватенко: «Досконалість простоти – ось питома риса Плужникової поезії» Володимир Державин назвав Євгена Плужника «найвидатнішим майстром імпресіоністичної поезії 20 сторіччя»

Слайд 3

Риси творчої манери Є.Плужника (за Миколою Бажаном): філігранна витонченість образів; досконалість побудови поезій; інтелектуальна гра нюансами емоційної та звукової сфери.

Слайд 4

Юрій Лавріненко вказує на такі риси творчої манери Є.Плужника: Риси імпресіонізму: інтелектуальна гра на нюансах емоцій, уникання дієслів, пуантилізм (фр. pointiller — писати крапками) «Проте, є в Плужника і нетипові для імпресіонізму риси, як-от, прагнення до мужнього ясного погляду на явища, підкреслене оречевлення чи конкретність образу, нахил до звичайної розмовної прози, рівновага ритмічних і змислових елементів». «Імпресіоністичний засіб в нього, наприклад, не раз дає експресіоністичний образ»