X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Євген Плужник"

Завантажити презентацію

"Євген Плужник"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЄВГЕН ПЛУЖНИК (1898-1936) О часе велетнів! Прости утому Мені, найменшому з твоїх синів! І невідомому в світах нікому Мені день радісний яснів… (Євген Плужник)

Слайд 2

Життя коротке… Євген Павлович Плужник народився 26 грудня 1898 року у Воронезькій губернії. Батько був хліборобом та небагатим купцем, родом з Полтавщини. У родині було восьмеро дітей, які хворіли на сухоти. 2 грудня 1934 року було заарештовано та засуджено на 10 років таборів. Помер 1936 року на Соловках.

Слайд 3

Село Кантемирівка Богучарського повіту Воронезької губернії

Слайд 4

 Богдан-Ігор Антонич, Микола Філянський, Дмитро Фальківський, Євген Плужник

Слайд 5

Освіта Навчався у гімназіях Воронежа, Ростова, Боброва. З 1920 по 1921 рік навчається у ветеринарно-зоотехнічному інституті. У 1921 році переводиться до музично – драматичного інституту, який не закінчує. З 1918 року по 1920 рік працює вчителем у селі Великі Багачки, де створює драматичний гурток

Слайд 6

Творчість 1926 рік – перша збірка “Дні” – приносить славу елітного митця. 1927 рік – збірка “Рання осінь”. 1933 рік – збірка “Рівновага” – 1943 рік П'єси: “Професор Сухорат”, “У дворі на передмісті” Роман “Недуга” Переклади творів: М.Гоголя, А.Чехова, М.Шолохова “Тихий Дон”

Слайд 7

Хвилини щастя Твори Євген Плужник писав та ховав їх під матрацом або в пічку, а дружина потайки показала їх критику Юрію Меженку. З 1924 року Євген Павлович стає активним учасником організації “Ланка”

Слайд 8

Євген Плужник – був одним з представників  розстріляного відродження.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література