X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види соціологічного дослідження

Завантажити презентацію

Види соціологічного дослідження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Види соціологічного дослідження

Слайд 2

Вид соціологічного дослідження визначається характером поставлених мети й завдань, глибиною аналізу соціального процесу, залежно від затрат часу тощо.

Слайд 3

Розрізняють три основні види соціологічного дослідження: розвідувальне (пілотажне) - найпростіший вид соціологічного аналізу, який дозволяє розв'язувати обмежені завдання, до яких відносяться анкети, бланк — інтерв'ю, опитувальні листи, картки спостереження, картки вивчення документів.

Слайд 4

Описове дослідження З його допомогою отримують емпіричну інформацію, яка дає відносно цілісне уявлення про соціальне явище, що вивчається.

Слайд 5

Аналітичне дослідження Воно не лише описує елементи явища або процесу, що вивчається, але й дозволяє виявити причини, які лежать в його основі. Пошук причинно-наслідкових зв'язків — головне призначення цього дослідження.

Слайд 6

В залежності від того, чи вивчається соціальне явище в статиці або в динаміці, виділяють два види соціологічного дослідження: разове дослідження - дає інформацію про стан об'єкта аналізу, про кількісні характеристики якогось явища або процесу в момент його вивчення.

Слайд 7

Повторне дослідження - це дослідження одного й того ж або різних контингентів, які проводяться декілька разів, через певні проміжки часу, в однакових або відмінних соціальних умовах.

Слайд 8

Повторні дослідження поділяються на: Трендові дослідження здійснюються на аналогічних вибірках або в межах однієї генеральної сукупності з інтервалами у часі з метою аналізу змін на рівні певної групи, сукупності. когортні тренди історичні тренди