X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складники критичного мислення

Завантажити презентацію

Складники критичного мислення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала заступник директора з навчально-методичної роботи Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дейнека Лідія Борисівна Методична панорама “Складники критичного мислення”

Слайд 2

Критичне мислення – основа медіа-освіти Поширення феномена соціально-психологічної залежності серед молоді стає тривожною тенденцією сучасного світу. Для суспільства різноманітні залежності його членів коштують більше, ніж найстрашніші епідемії та стихійні лиха. Адже залежність забирає в людини найцінніше – час, життя, енергію і здоров’я, заважає їй розвиватися, стоїть на шляху реалізації заповітних бажань. Багато дослідників вважають, що першопричину соціально-психологічної залежності як соціального явища потрібно шукати в наявних культурних традиціях виховання й освіти. Актуальність теми

Слайд 3

Для чого ж нам так необхідно критичне мислення? Необхідність критичного мислення постає тоді, коли з’являється потреба перевіряти достовірність тверджень, які, звичайно, висловлюються людьми - або нами самими, або іншими. Тобто йдеться про можливість бути кимось уведеним в оману, свідомо чи несвідомо. Коли ж ми маємо справу не з судженнями чи ідеями, а з явищами матеріального світу, то нам буває цілком достатньо звичайного мислення. досить часто наші діти використовують в мові стереотипи, значень яких не знають; практично не читають книг (ЗМІ, реклами маніпулюють ) Інтернет („середньовічний смітник нефільтрованої інформації” )

Слайд 4

Мотивація до застосування методів критичного мислення - це необхідність тренування самого мислення Більшість людей розуміють, що потрібно тренувати тіло, щоб підтримувати його у формі. Але вони можуть не усвідомлювати, що мислення також вимагає зусиль і тренування. На жаль, навколо безліч прикладів лінивого, недбалого мислення, занадто залежного від емоцій, а також прикладів бездумності взагалі.

Слайд 5