X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
досліджуємо планети

Завантажити презентацію

досліджуємо планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дослідники планет і агенти “Бюро знахідок” звітують. Досліджуємо планети

Слайд 2

Меркурій . На денному боці дуже спекотно до 430 градусів, за те на нічному стоїть мороз до - 170 градусів. Тривалість доби становить 59 земних діб, а рік дорівнює 88 земним добам. Кам’яниста поверхня вкрита піском і перерита метеоритними кратерами. Найшвидше обертається навколо Сонця. Природних супутників немає. Внаслідок зіткнення з небесним тілом на Меркурії утворився басейн Спеки. Атмосфера відсутня. Його можна назвати кам’яною пустелею.

Слайд 3

Венера обертається в іншу сторону. Венера має діаметр 12 142 км . Доба дорівнює 243 земним. Венерська атмосфера складається з вуглекислого газу, який утримує сонячне тепло. Через цей парниковий ефект на Венері тепліше, ніж на Меркурії. Температура на її поверхні близько +480градусів. Майже вся поверхня вкрита лавою, усіяна кам’яними уламками та пилом. Шар хмар із сірчаної кислоти майже не пропускає сонячного світла. Обертається дуже повільно. Атмосферний тиск такий, що якби людина потрапила на цю планету, то враз була б роздавлена цим тиском. Венеру часто називають ранковою або вечірньою зорею. Це найяскравіша планета білого кольору.

Слайд 4

Земля. Кам’яниста поверхня вкрита ґрунтом і водою. Атмосфера багата на азот і кисень, а хмари складаються з водяної пари. На Землі існує вода. Існує життя. Розрізняють 4 пори року. Має одного супутника Місяця. Його раніше називали «головою всевидючого бога», «дзеркалом світу», «сіяючим оком ночі». Він у 6 раз менше за Землю. Летіти три дні і три ночі. В місячних морях немає води, це рівнини, покриті холодною вулканічною лавою, Місяць не магніт, як Земля, тому компас на Місяці не потрібний. Швидкість обертання навколо Землі та навколо своєї осі однакова – 23,3 доби, тому ми завжди спостерігаємо тільки одну сторону Місяця. Температура вдень +100 градусів, а вночі – 150 градусів. Місяць єдине тіло, на якому побувала людина.

Слайд 5

Марс удвічі менший за Землю. Його червоний колір пояснюється надміром оксиду заліза в гірських породах на поверхні. Атмосфера складається переважно з вуглекислого газу, приблизно у 100 раз розріджена, ніж земна. На Марсі є утворення, що нагадують русла пересохлих річок. Червонувата поверхня вкрита камінням і піском. Обидва пояси увінчані крижаними шапками. Вулкан Олімп – найвища гора в Сонячній системі. Небо над Марсом завжди червоне. Є пори року. Влітку температура вдень сягає 0 градусів, вночі знижується до -70-100 градусів. Є два супутники неправильної форми – Фобос і Деймос. За одну добу Фобос тричі обертається навколо Марса.