X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дидактичні ігри на уроках природознавства в 1 класі"

Завантажити презентацію

Дидактичні ігри на уроках природознавства в 1 класі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дидактична гра, як засіб розвитку логічної пам'яті молодшого школяра на уроках природознавства

Слайд 2

Дидактична гра – це гра, спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок.

Слайд 3

Етапи створення дидактичної гри: Обирання теми гри; Визначення мети й завдань гри; Підготовка і проведення гри (повідомлення учням теми гри, підготовка унаочнень, проведення гри, підбиття підсумків).

Слайд 4

Успіх проведення гри залежить від дотримання певних вимог: Ігри мають відповідати навчальній програмі; Ігрові завдання мають бути не надто легкими, проте й не занадто складними; Відповідність гри до вікових особливостей учнів; Різноманітність ігор; Залучення до гри учнів усього класу.

Слайд 5

Процес розвитку логічної пам'яті у молодших школярів Спеціально організований. Враховуються індивідуальні характерис - тики пам’яті дитини: її об’єм, модальність (зорова, слухова, моторна). Опанування учнем різних прийомів та способів запам’ятовування.

Слайд 6

Гра ,,Влаштуй виставку картин на тему ,,Зима – літо’’

Слайд 7

Гра «Я почну, а ти закінчу