X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє право на працю

Завантажити презентацію

Моє право на працю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Право на працю

Слайд 2

Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права ст. 6 «...право на працю включає право кожної людини дістати можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується, і здійснює належні кроки до забезпечення цього права».

Слайд 3

Конституція України ст. 46 «кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає, або на яку вільно погоджується».

Слайд 4

Право на працю Це можливість одержання суспільно корисної роботи з оплатою праці відповідно до її кількості та якості.

Слайд 5

Основні закони про працю Конституція України Кодекс законів про працю України

Слайд 6

Пошук роботи самостійно, через знайомих, переглядати оголошення, через державну службу зайнятості.

Слайд 7

Переглядаючи оголошення, одразу відкидайте такі пропозиції, що: пропонують високий заробіток; пропонують роботу за кордоном (особливо якщо не зазначена кваліфікація, а лише стать чи зовнішність); обіцяють великі перспективи дівчатам та жінкам; пропонують «серйозну роботу для серйозних людей».

Слайд 8

У заяві про прийом на роботу обов'язково зазначте такі відомості: прізвище, ім'я, по батькові; домашню адресу; місце роботи і посаду, на яку ви претендуєте; бажаний термін вашої роботи.