X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знайомство з Державним стандартом початкової освіти

Завантажити презентацію

Знайомство з Державним стандартом початкової освіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Працюючи з новим Державним стандартом початкової загальної освіти неможливо не помітити, що він грунтується на засадах компетентнісного і особистісно зорієнтованого підходів.

Слайд 3

У новій редакції стандарту можна зазначити ряд позитивних змін: - формування ключових компетентностей учнів початкових класів; - забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової освіти; - наявність у змісті кожної освітньої галузі стандарту діяльнісної лінії; - вивчення іноземної мови з першого класу; - розробка єдиного змісту для класів з різними мовами навчання; - виокремлення в освітній галузі "Технології змістової лінії" "Ознайомлення з інформаційно - комунікаційними технологіями."

Слайд 4

Багато уваги також приділяється екологічній та здоров'язберігаючій спрямованості освіти. Отже, новий Державний стандарт початкової загальної освіти розроблений відповідно до сучасних вимог суспільства та мети початкової школи.

Слайд 5

У Держстандарті нового покоління посилено системний підхід, за яким більш точно узгоджуються цілі, зміст, результат навчально-виховного процесу, а також окреслені умови, які визначають якість впровадження ДС (засоби, ресурси, методики оцінювання досягнень учнів).

Слайд 6

Інноваційним моментом у ДС є визначення необхідних для успішного навчання й соціалізації учнів ключових і предметних компетентностей, зокрема: вміння вчитися загальнокультурна громадянська здоров’язберігаюча соціальна підприємницька.