X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект вдосконалення інформаційного висвітлення діяльності"ДонСтар".Розвиток вміння особистості співвідносити свою мету і дію з метою і діями інших.

Завантажити презентацію

Проект вдосконалення інформаційного висвітлення діяльності"ДонСтар".Розвиток вміння особистості співвідносити свою мету і дію з метою і діями інших.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект вдосконалення інформаційного висвітлення діяльності «ДонСтар» ІНФОРМАТИЗАЦІЯ. ДОСВІД. СОЦІАЛІЗАЦІЯ. Автор: Ігнатенко І.В.,вчитель ЗОШ№18 Добропільської міської ради

Слайд 2

Актуальність проекту. Обмін індивідуальними властивостями, розширюється спектр особистісних можливостей. Великий обсяг інформації, велика ступінь готовності до змін і дії є викликом часу. Підвищення ролі молоді у розвитку у розвитку економіки, науки, техніки, технологій та соціальної сфери. Розвиток вміння особистості співвідносити свою мету й дію з метою і діями інших..

Слайд 3

Форма реалізації проекту К В Е С Т Ми різні – ми рівні Правовий барометр “ДонСтару” Галерея інтелектуально-творчих особистостей Добру відкривається серце

Слайд 4

Мета: Підтримка розвитку учнівського самоврядування Ознайомлення з успішними практиками діяльності та обмін досвідом роботи міських,обласних органів самоврядування Донецької обласної ради старшокласників Можливість самореалізації учнів у містах області Популяризації діяльності ДонСтару серед учнівської молоді через засоби масової інформації , електронне видання газети «ДонСтар».

Слайд 5

Завдання реалізації проекту Реалізація Положення Міжнародної Конвенції про права дитини вільно висловлювати свою думку. Створення умов для самореалізації особистості в інформаційному просторі. Розкриття за допомогою різноманітних публіцистичних жанрових напрямків та тематик проекту особливостей життєдіяльності школярів в сучасних умовах суспільства Встановлення та зміцнення творчих контактів між шкільними та міськими ЗМІ. .