X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як вижити у сучасному суспільстві?

Завантажити презентацію

Як вижити у сучасному суспільстві?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи є майбутнє в суспільстві алкоголіків? Пити чи не пити? Які причини алкоголізму? Які наслідки зловживання алкоголем? Які стадії розвитку хвороби? Тест

Слайд 2

Алкоголь –Ілюзія свободи Алкоголь - допомога у тяжку хвилину. Він будить уяву, приносить звільнення від турбот. Він змушує думати, що життя прекрасне. Але, вживання алкоголю робить щасливими на деякий час. Далі ви поступово стаєто алкоголозалежним. Ви ладні на все щоб випити,знову і знову.

Слайд 3

Від вас відвертається родина,друзі,рідні.. Хіба ваші рідні це не є те щастя якого ви шукаєте? Але ви вже захворіли, ви нікому не потрібні. Поруч з вами вмирають безпорадні алкоголіки. У акоголіків є майбутнє, слід їм тільки допомогти – і в них все вийде. Вони такі ж люди як і ми з вами.

Слайд 4

ВАШЕ ЗДОРОВ`Я, В ВАШИХ РУКАХ Пити, чи не пити? Ось в чому питання. У кожного рішення своє. Але ті хто виберуть перше, спочатку подумайте добре, чи потрібно вам це? Ви дійсно хочете втратити рідних та близьких? Алкоголь це отрута, а отже і різні захворювання… Навіщо це вам? Але рішення за вами..

Слайд 5

Для чого люди вживають спиртні напої? На це питання не можна відповісти однозначно. Ось епіграма на цей рахунок американського поета Бернса: Для пияцтва є такі причини(приводи): Поминки, свято, зустріч, проводи, Хрестини, весілля і розлучення, Мороз, полювання, Новий рік. Одужання, новосілля, Печаль, каяття, веселощі, Успіх, нагорода, новий чин, І просто пияцтво без причин!

Слайд 6

У розвитку алкоголізму розрізняють продром і три основні стадії: Продром «Продром» вважається «нульовою» стадією алкоголізму - на цьому етапі ще немає хвороби, але є «побутове пияцтво». Перша стадія На першій стадії алкоголізму хворий часто відчуває важко-контрольоване бажання вжити алкоголь. Друга стадія На другій стадії алкоголізму потяг до спиртного стає сильнішим, а самоконтроль слабне. Третя стадія На третій стадії алкоголізму споживання алкоголю стає практично щоденним..