X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
безпека на воді та сонці

Завантажити презентацію

безпека на воді та сонці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпечний відпочинок на сонці і біля води

Слайд 2

Сьогодні ми подорожуємо по країні здоров’я. Разом з нами буде мандрувати Незнайка.

Слайд 3

Незнайка вже знає, що після праці і навчання необхідно відпочивати. Найкращий відпочинок на сонці і біля води. Але він не знає як правильно відпочивати. Це йому розкаже Лікар Пілюлькін.

Слайд 4

Сонячне проміння корисне для організму людини. Під їх впливом : гинуть мікроби на шкірі, шкіра виробляє вітамін Д; покращується обмін речовин. Сонечко - друг і ворог.

Слайд 5

Якщо ви довго граєтесь на вулиці за спекотної, сонячної погоди, то сонце шкідливо діє на організм людини і існує небезпека перегріти голову та отримати сонячний удар або опіки тіла.

Слайд 6

В спекотну погоду люди можуть отримати сонячний удар. Головні його ознаки: головний біль; слабкість; носова кровотеча; блювота; потемніння в очах.

Слайд 7

Допомога при сонячному ударі: потерпілого несуть у прохолодне й добре провітрюване місце; кладуть так щоб голова була трохи піднята, розстібають одяг, який заважає; миють обличчя холодною водою; на голову кладуть холодний компрес; дають напитися холодної води. Компреси міняють через 5 -8 хвилин. У важких випадках викликають лікаря.

Слайд 8

Також люди можуть отримати сонячні опіки. Головні ознаки: почервоніння шкіри; пухирі; лущення шкіри.