X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпека руху велосипедиста

Завантажити презентацію

Безпека руху велосипедиста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ти – велосипедист Безпека руху велосипедиста

Слайд 2

Завдання: пояснити, чому на велосипеді не можна їздити тротуарами; назвати місця, де можна кататися на велосипеді до 14 років; правила перевезення вантажів і виконання маневрів; передбачати наслідки неправильного перевезення вантажів; продемонструвати сигнали велосипедистів про виконання ма неврів.

Слайд 3

1791 р. У Франції граф Де Сиврак побудував з дерева двоколісну машину, яку назвав "Селярифер", на ній можна було рухатися, сидячи зверху і відштовхуючись ногами від землі. «З історії велосипеда»

Слайд 4

1890 рік. Практично одночасно декілька підприємств розпочали виробництво веломашин з рамами замкнутої ("діамант") форми. З цього часу сучасний вигляд велосипеда практично сформувався, а подальший прогрес лише вдосконалював окремі вузли та механізми. «З історії велосипеда» Спочатку з велосипедистів сміялися. Був час, коли поліція намагалася заборонити велосипеди, вважаючи, що вони заважають дорожньому руху. Але нині цей легкий, маневрений, дешевий і еко логічний вид транспорту набуває дедалі більшої популярності в усьому світі.

Слайд 5

Різновиди велосипедів. Класифікація. Туристичний велосипед Гоночний велосипед Велосипед для велоболу Велотаксі Лежачий велосипед Веломобіль

Слайд 6

Робота в групах: 1. Демонстрація елементів конструкції велосипеда, що впливають на безпеку руху. 2. Демонстрація одягу для велосипедистів.

Слайд 7

Енергізатор

Слайд 8

Робота в групах: 1. Як перевозити вантаж на велосипеді? 2. Які правила виконання маневрів на велосипеді? 3. Яких правил повинні дотримуватись велосипедисти на дорозі?

Слайд 9

Наслідки перевезення вантажу на велосипеді

Слайд 10

Дорожні знаки для велосипедистів Велосипедна доріжка Дати дорогу Проїзд без зупинки заборонено Рух заборонено Дорога для автомобілів Автомагістраль Рух на велосипедах заборонено Пішохідна зона

Слайд 11

Дбайте про свою безпеку!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)