X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Завантажити презентацію

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 8 КЛАС

Слайд 2

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА Природа – такий же унікум, як картина Рафаеля. Знищити її легко, відновити зовсім неможливо. А. П. Бородін

Слайд 3

«Проблема чистої води» ВОДА – ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!!!

Слайд 4

Організм людини складається на 2/3 із води. Дорослій людині необхідно споживати 2,5л води на день (1л рідини надходить до організму людини з їжею; 1л – рідина, яку ми випиваємо; 0,5л організм виробляє самостійно в процесі згорання жирів). Людина не може прожити без води більше ніж 8 діб. За все життя людина споживає 50-60 т води.

Слайд 5

Чим загрожує використання неякісної питної води?

Слайд 6

Неякісна вода містить хвороботворні мікроби. Вони викликають різні хвороби у людей.

Слайд 7

ВОДОЙМИ ЗАБРУДНЮЮТЬСЯ: Побутовими стоками; Добривами і засобами захисту рослин;

Слайд 8

Відходами промислових підприємств; Нафтопродуктами у місцях їх видобутку, транспортування та переробки; Кислотними дощами.

Слайд 9

«Проблема чистого повітря» Повітря нам потрібне всім, І дорослим і малим!!!

Слайд 10

Повітря, яким ми дихаємо, - це суміш газів: азоту (78%), кисню (21%), благородних газів (1%). У повітрі можуть бути і інші компоненти: вуглекислий газ, водяна пара, пил, чадний газ, оксиди сірки та азоту, озон та інші хімічні сполуки. Склад повітря залежить від місцевих умов. Та в сучасному світі склад повітря змінюється передусім під впливом господарської діяльності людини.

Слайд 11

ПОВІТРЯ ЗАБРУДНЮЄТЬСЯ: Промисловими підприємствами; Тепловими електростанціями;

Слайд 12

Аваріями на АЕС;

Слайд 13

Під час пожежі, спалювання сміття, від пічного опалення;

Слайд 14

Викидними газами транспорту, випарами палива. Транспорт підвищує рівень шуму.

Слайд 15

Все на землі, все треба берегти – І птаха, й звіра, і оту рослину, Не чванся тим, що цар природи ти – Бо врешті, ти його частина. «Проблема чистої землі»

Слайд 16

Україну колись називали житницею Європи. Вона має сприятливий для сільського господарства клімат і родючі землі – світову скарбницю чорноземів.

Слайд 17

ГРУНТИ ЗАБРУДНЮЮТЬСЯ: Відходами промислових підприємств; Транспортом, енергетикою; Під час аварій на промислових підприємствах, АЕС; Діяльністю гірничодобувної галузі;

Слайд 18

Пестицидами. Вони отруюють харчові ланцюги і накопичуються в організмах людей. У наш час вплив пестицидів на здоров’я людей порівнюють з впливом радіації. За даними ВООЗ, щорічно у світі пестицидами отруюються 2 млн. людей, із них 40 тисяч помирають.

Слайд 19

ЗБЕРЕЖЕМО НАШУ ПЛАНЕТУ!!!

Слайд 20

ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!

Слайд 21

ВИСНОВОК: Люди, як і всі живі істоти, повинні мати у навколишньому середовищі все необхідне для своєї життєдіяльності: чисту воду, родючу землю, незабруднене повітря. Інакше їхньому здоров’ю загрожує небезпека. Захист природи – завдання держави, місцевої громади і кожної людини.

Слайд 22

Роботу виконала: ВЧИТЕЛЬ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я МОШУРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІст. ТАЛЬНІВСЬКОГО Р-НУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛ. НЕДОГОДА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)