X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічна безпека поняття, умови забезпечення.

Завантажити презентацію

Екологічна безпека поняття, умови забезпечення.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення. Вплив екологічних умов проживання на здоров’я людини.

Слайд 2

... а земля та стане пустинею через вину жителів її, через плід діянь їхніх… Від Матвея 7:13

Слайд 3

Рухаючись за годинниковою стрілкою і весь час пропускаючи однакову кількість складів, прочитай визначення терміну безпека. Рух починай з центру кола.

Слайд 4

Відповідь: Безпека – збалансований стан людини, соціуму, держави, природних чи антропогенних сил.

Слайд 5

Прийом “Їжачок” Екологічна безпека

Слайд 6

Екологічна безпека – це компонент національної безпеки, що забезпечує захищеність життєво важливих інтересів людини, суспільства, довкілля та держави від реальних або потенційних загроз, що створюються антропогенними чи природними чинниками стосовно навколишнього середовища. Вона гарантується законодавчими актами держави.

Слайд 7

Черкаська область

Слайд 8

Основні екологічні проблеми Черкаської області Перевищення ГДК забруднювачів в повітрі. Очисні споруди та каналізаційні мережі житлово-комунальних господарств. Стічні води. Відсутність полігону для захоронення промислових відходів. Відсутність технології по переробці та утилізації промислових та побутових відходів.

Слайд 9

Відсутність обладнаних сміттєзвалищ для побутових відходів. Зберігання застарілих пестицидів та інших агрохімікатів. Ерозія грунту (орного і неорного). Заболочення раніше осушених земель. Зсуви і підтоплення, процеси просідання грунтів.

Слайд 10

Вирубка лісів, передача лісів у тимчасове користування та вилучення земель лісового фонду для цілей, не пов’язаних із веденням лісового господарства. Скорочення місць для перебування диких тварин. Надмірна урбанізація. Незаконні будівництва на природоохоронних територіях. Порушення законодавства, порушення виконання державних та міждержавних екологічних програм.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія