X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасний стан науки і роль вищих навчальних закладів у розвитку наукових досліджень

Завантажити презентацію

Сучасний стан науки і роль вищих навчальних закладів у розвитку наукових досліджень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІНДЗ з диципліни «Основи наукових досліджень» на тему:"Сучасний стан науки і роль вищих навчальних закладів у розвитку наукових досліджень" Виконав(ла): студент(ка) групи БО-31 Прізвище ім’я по-батькові Перевірила: д.е.н.,професор Панухник О.В.

Слайд 2

План Вступ 1. Характеристика сучасної освіти 2. Основні проблеми сучасної освіти в Україні 3. Аналіз організації вузівської науки на сучасному етапі 4. Види і форми науково-дослідної роботи у ВНЗ Висновки Список використаної літератури Worker:

Слайд 3

Актуальність даної теми дослідження зумовлено тим,що особливе місце серед реалій сьогодення посідає проблема освіти, яка привертає увагу державних діячів, науковців, практиків. Актуальність цієї проблеми зумовлена, насамперед, необхідністю реформування освіти, модернізації галузі управління. Розвиток України як сучасної держави значною мірою залежить від якості освіти, яку здобувають її громадяни. Сьогодні існує необхідність у підготовці матеріалів, які б висвітлювали основні тенденції розвитку національної освітньої системи, її трансформації в умовах глобалізації для прийняття виважених управлінських рішень. Метою статті є теоретичний аналіз наукових і статистичних матеріалів, електронних джерел для з’ясування сталих тенденцій у розвитку системи освіти та виявлення деяких проблем щодо забезпечення якості освіти в Україні,та досліджені ролі ВНЗ у науково-дослідній роботі. Згідно з метою дослідження були визначені такі завдання: 1) на підставі аналізу існуючих джерел з’ясувати основні напрями розвитку сучасної освіти; 2) виділити проблеми розвитку сучасної освіти в Україні. 3)визначити організацію вузівської підготовки 4)описати види і форми науково-дослідної роботи у ВНЗ.