X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО: ТЕХНОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО: ТЕХНОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО Над проектом працювали учні групи Е-21 Максим Гордієнко Данило Кулик Роман Малишев

Слайд 2

Термінатор чи Попелюшка? Щоб це з'ясувати, перед нами постали наступні завдання: визначитися, чи допоможуть нам роботи у житті; з'ясувати, які роботи використовуються у сучасному світі; визначити, якого робота ми б обрали для себе. Сучасний світ поступово переходить на використання штучного інтелекту в різних областях виробництва та побуту. ТА ЧИ ЗМОЖЕ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ЗАМІНИТИ ЛЮДСЬКІ РУКИ?

Слайд 3

Чи є “батьки” у робота? Робот може управлятися оператором або працювати за заздалегідь складеною програмою. Слово «робот» придумав чеський письменник Карел Чапек та його брат Йозеф, перше було використано в п’єсі Чапека «RUR»,( «Россумские универсальные роботы», 1921). Перші конструкції, що зовні нагадували людину, були здатні виконувати найпростіші рухи та відтворювати фрази по команді людини з'явилися в 30-х роках ХХ ст. Перший такий «робот» був збудований американським інженером Д. Уекслі для Всесвітньої виставки в Нью-Йорку в 1927 році. Робот (від словацького Robota) - автоматичний пристрій з антропоморфною дією, яке частково або повністю замінює людину при виконанні робіт в небезпечних для життя умовах або при відносній недоступності об’єкта.

Слайд 4

Які ж роботи використовує сучасне суспільство? Відвідавши за допомогою Інтернет – простору різні країни світу, ми дослідили популяцію “РОБОТ” та з'ясували призначення та вигляд роботів - виконавців.

Слайд 5

Який же робот замінить Попелюшку? Ми провели опитування серед однолітків, яким задали наступне питання: “Якого робота Ви вважаєте найнеобхіднішим?”. Результати опитування представлені на діаграмі.

Слайд 6

Чи замінить мене робот на кухні? Результати показали, що робот – кухонний працівник –це саме та Попелюшка, яку б хотіли мати сучасні люди. Але чи зможе мій помічник замінити мене на кухні? Я вмію: мити посуд; чистити картоплю; включати та виключати електричні прилади.