X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
У гості до мурашок

Завантажити презентацію

У гості до мурашок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

У гості до мурашок

Слайд 2

Знайомтесь…. мурашки

Слайд 3

Секрети мурашок Мурахи швидше за всіх комах навчаються знаходити правильну дорогу в лабіринті,ніколи не блукають по дорозі до свого мурашника. У цьому їм допомагає мурашина кислота, якій вони також користуються для оборони .    

Слайд 4

Будова мурашника Мурашинна купа - тільки самий верхній поверх мурашиного житла. Нижній поверх йде глибоко під землю . Житло складається з численних «приміщень», у яких і живуть мурашки.

Слайд 5

Гігантські мурашники

Слайд 6

Обов'язки мурашок у родині Робочі мурашки: безупинно снують від мурашника в ліс або поле і назад, стягуючи в будинок все, що попадається їм на шляху, будь то суха гілочка, билинка трави, нитки, різні крихти.

Слайд 7

Обов'язки мурашок Мурашки-розвідники: вибігають з мурашника раніше всіх і спрямовуються на всі боки у пошуках чогось, що може їм стати в нагоді в «господарстві». І як тільки вони знаходять потрібний предмет, повертаються назад і, потершись вусиками об вусики своїх родичів, повідомляють їм таким чином усю необхідну інформацію.

Слайд 8

Ласощі мурашки

Слайд 9

Назви риси характеру мурашки

Слайд 10

Згадай казочку

Слайд 11

Передбачення мурашок Коли набігають хмари, мурашки швидко сховаються у мурашник,закривають більшість ходів. Вони вміють передчувати погоду.

Слайд 12

Мурашки - рятівники Хижі мурашки збирають корм з ранньої весни до пізньої осені. В цей період вони знешкоджують комах не тільки на поверхні ґрунту, а й на стовбурах і гілках дерев.

Слайд 13

Приказки і прислів'я про мурах Старається, як мурашка. Якщо мурахи об'єднаються, вони здеруть шкіру й з розлютованого лева.

Слайд 14

Скоромовка про мурашок Великі мурахи грали у шахи, А маленькі мурашки – у шашки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія