X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО : РОБОТИ

Завантажити презентацію

ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО : РОБОТИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО Автор проекту майстер виробничого навчання ВПУ №7 м. Кременчука Валерій Деревянко Людина відрізняється від робота не тим що створює, а тим що творить, находить щось нове, досі незнане. Карел Чапек

Слайд 2

Термінатор чи Попелюшка? Для проведення учнівського дослідження перед учнями постали наступні завдання: розглянути поняття “РОБОТ”, його особливості та призначення; з'ясувати походження роботів; визначитися, чи допоможуть нам роботи у житті; з'ясувати, які роботи використовуються у сучасному світі; визначити, якого робота ви обрали б для себе.

Слайд 3

Як організувати свою роботу? Мандрівники, відвідуючи за допомогою Інтернет – простору різні країни світу, досліджують популяцію “РОБОТ”, з'ясовуючи характеристики та вигляд існуючих роботів. Розробники систематизують знайдену інформацію по темі та розробляють класифікацію роботів в залежності від галузі їх застосування. Для проведення учнівського дослідження ми розділимо учнів на 2 групи. Разом учні з'ясовують, який же робот потрібен суспільству більш за все, та розробляють до нього вимоги.

Слайд 4

Скільки часу нам потрібно? На виконання роботи нам відводиться 5 тижнів, протягом яких потрібно: створити презентацію; випустити інформаційний бюлетень; висвітлити процес реалізації проекту на веб -сторінці.

Слайд 5

На що ми сподіваємося? Результатом нашої роботи буде: класифікація роботів за областю використання; графічний порівняльний аналіз існуючих роботів; обґрунтування вибору найбільш “корисного” робота; вміння презентувати свої досягнення у вирішенні поставленої задачі.

Слайд 6

Де знайти допомогу? www.newrobots.ru www.autobelarus.com www.roboreptile.ru www.vokrugsveta.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука