X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІЛ/СНІД та методи запобігання інфікуванню

Завантажити презентацію

ВІЛ/СНІД та методи запобігання інфікуванню

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ВІЛ/СНІД та методи запобігання інфікуванню”

Слайд 2

СНІД – синдром набутого імунодефіциту Що ж означають ці незрозумілі і загадкові слова? «синдром» означає, що мова йде не про окрему хворобу, а про цілий комплекс різних порушень в організмі. «набутий» означає, що це те, що можна «набути» чи чим можна "заразитися". "імунодефіцит" - слово складне. Перша його частина означає, що мова йде про імунну систему людини, а друга - що ця система порушена і не функціонує нормально.

Слайд 3

ВІЛ- вірус імунодефіциту людини Що таке вірус? Вірус - це дрібний мікроорганізм, який можна розглянути тільки під дуже могутнім мікроскопом. Віруси живуть усередині живих клітин, з яких складаються всі тканини організму людини. У нашому організмі нараховуються мільярди таких клітин. Вони об'єднані в групи і виконують різні функції.

Слайд 4

ОБОВ'ЯЗКОВО ТРЕБА ЗНАТИ 10 основних фактів про ВІЛ/СНІД 1. Хвороба, спричинена вірусом імунодефіциту людини - ВІЛ, призводить до смертельної хвороби - синдрому набутого імунодефіциту людини (СНІД). ВІЛ та СНІД - невиліковні. 2. Людина, уражена вірусом, може виглядати здоровою і почуватися добре довгі роки, навіть, якщо вона є носієм вірусу. 3. Вірус може передаватися на всіх стадіях захворювання через кров, сперму, овуляційні та вагінальні виділення, грудне молоко.

Слайд 5

4. Найчастіше ВІЛ-інфекція передається статевим шляхом. 5. Молоді люди, які мають захворювання, що передаються статевим шляхом, також становлять групу високого ризику щодо ВІЛ- інфікування. 6. Найбільш уразливі молоді люди, які вживають наркотики ін'єкційно, або мають сексуальні контакти з ін'єкційними споживачами наркотиків. ВІЛ-інфекція може також передаватися через нестерильні інструменти при пірсингу, татуажі та інших маніпуляціях, в яких є контакт з кров'ю.