X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Туберкульоз. Сучасні методи діагностики та лікування"

Завантажити презентацію

"Туберкульоз. Сучасні методи діагностики та лікування"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Туберкульоз. Сучасні методи діагностики та лікування

Слайд 2

Міжнародний день боротьби з туберкульозом відзначається кожного року 24 березня. Ця дата вибрана не випадково – в цей день у 1882 році Роберт Кох повідомив про відкриття Mycobacterium tuberculosis –бактерії, яка викликає це захворювання. І на сьогодні туберкульоз є однією з основних причин смертності від інфекційних захворювань у світі. Щорічно у світі приблизно 9 мільйонів чоловік помирає від туберкульозу. Запропонована виставка знайомить читачів з книгами та статтями періодичних видань з питань діагностики, лікування та профілактики туберкульозу.

Слайд 3

616-002.5 Ф47 Фещенко Ю.І., Мельник В.М. Сучасна стратегія боротьби з туберкульозом в Україні.-К.: Здоров’я, 2007.-662с. У виданні висвітлені способи передачі туберкульозу, особливості його поширення, фактори, що призводять до погіршення епідемічної ситуації з туберкульозу в Україні та шляхи впливу на неї на центральному та регіональному рівнях, в якій беруть участь протитуберкульозна служба та загальна лікарняна мережа. Книга призначена для лікарів різних спеціальностей, діяльність яких пов’язана з проблемами легеневого та позалегеневого туберкульозу.

Слайд 4

616.002.5 Ф18 Фтизіатрія: Нормативно-виробниче видання.-К.: МНІАЦ медичної статистики; МВЦ “Медінформ”, 2008.- 552 с. До збірника увійшли нормативні документи , що регламентують роботу лікувально-профілактичних закладів як державної, так і приватної форми власності. Приведені зразки облікових форм та інструкцій по їх використанню, витяги з міжнародного класифікатора хвороб , санітарно-гігієнічні та будівельні норми з обладнання приміщень, кваліфікаційні вимоги до лікарів і середнього медичного персоналу та витяг з Кримінального кодексу України. Призначений для керівників лікувально-профілактичних установ, їх заступників та завідувачів відділень, в також для широкого загалу спеціалістів даної спеціальності.

Слайд 5

616-002.5 Т81 Туберкулёз у детей и подростков: Руководство/Под ред. О.И.Король.-СПб:Питер,2005.-432 с. У посібнику представлено розділи, які ознайомлюють з епідеміологією і методами виявлення туберкульозу у дітей та підлітків, варіантами розвитку захворювання у різних вікових гр