X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дифтерія

Завантажити презентацію

Дифтерія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

це гостра інфекційна хвроба,що викликається токсичними корінебактеріями,з повітрянокраплинним механізмом передачі . Дифтерія -

Слайд 2

Характерзується дифтеретичним або крупозним запаленням з утворенням на місці проникнення збудника фібринозних плівок,а при деяких формах – і токсичним ураженням органів кровообігу,нервової системи, надниркових залоз и нирок.

Слайд 3

Дифтерія була відома ще в античний період. Сучасний період вивчення цієї хвороби почався ХІХ столітті,коли французькі лікарі: Бретонно Труссо Описали цю хворобу і запропонували сучасну назву.

Слайд 4

Наприкінці ХХ століття у Східній Європі виникла епідемія дифтерії. Її епіцентром вважалися Росія і Україна.

Слайд 5

Виникає питання як могла розвинутись епідемія інфекції,вакцина проти якої винайдена у 70 роках тому і щеплення вважається обов’язковим?

Слайд 6

В ті часи дифтерія була дитячою хворобою.

Слайд 7

До десятилітнього віку основна маса дітей вже набула імунітету. Для цього необов’язково переносити тяжку форму дифте6рії, достатньо було перехворіти легко, дуже легко або зовсім не помітно. Дорослі мали імунітет, несприйнятливі до дифтерії і не хворіли.

Слайд 8

Збудник дифтерії – відкритий Клебсом Леффлером у 1884 р.