X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомі особистості електрогазозварювання ХХ століття

Завантажити презентацію

Відомі особистості електрогазозварювання ХХ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

« Відомі особистості електрогазозварювання ХХ століття». Презентацію розробили Пономаренко А. Г. Иванова В. В. Кравченко С. П.

Слайд 2

Україна у ХХ столітті. Небагато, як на історичний вимір, але за насиченістю і масштабами подій, вагомістю їх наслідків ХХ століття не має собі рівних. Україна опинилась в епіцентрі світових війн, стала театром воєнних дій, ареною жорстоких боїв, зазнала тяжких людських і матеріальних втрат.

Слайд 3

Наука у ХІХ- ХХ ст. Оригінальний і потужний пласт культури становить наука. Це галузь пізнавальної діяльності людини, спрямованої на пошук істини, достовірного знання про навколишній світ.

Слайд 4

Продуктивна сила суспільства Наука одночасно є сферою культури і неосяжною продуктивною силою суспільства. Зусиллями багатьох поколінь науковців формується науковий простір, в якому здійснюються фундаментальні відкриття, втілюються в життя наукові ідеї прикладного значення.

Слайд 5

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ. ЗВАРЮВАННЯ КОНТАКТНЕ ЗВАРЮВАННЯ Автомат Автомати зварювальні Автотрансформатор Агрегат для зварювання під водою Агрегат зварювальний

Слайд 6

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ Агрегат зварювальний універсальний Заклепування Компонент Кристалізація Метал Флюс Шліфування М