X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моделі ринкової,планової та змішаної економіки.

Завантажити презентацію

Моделі ринкової,планової та змішаної економіки.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моделі ринкової, планової та змішаної економіки.

Слайд 2

Ринкова економіка

Слайд 3

Ри нкова еконо міка — форма організації економіки, за якої продукт, що виробляється, стає товаром, тобто виробляється з метою продажу на ринку

Слайд 4

Слайд 5

Ринкова система є однією з найдавніших форм суспільного устрою та протягом століть зазнала еволюційних змін від простого товарного виробництва (ґрунтується на одноосібній приватній власності й особистій праці виробника(капіталістичного виробництва), яке базується на різних формах приватної власності та найманій праці.

Слайд 6

Характерними рисами ринкової економіки є приватна власність та ціновий механізм розв'язання базових проблем економічної організації суспільства. Сучасна ринкова економіка передбачає також свободу підприємництва, особисту зацікавленість, конкуренцію, суверенітет споживача, обмеження державного втручання в економіку.

Слайд 7

У межах економіки розглядають такі моделі господарювання: 1 Модель вільного підприємництва(ліберальна ринкова економіка),(є типовою для США)Основними ознаками є приватна власність ,вільний ринок, обмежена роль уряду в господарському житті. Головна мета-ефективність виробництва. Є дієвою за умови незначних темпів зростання населення, що дає змогу нагромаджувати капітал, нарощувати промислове виробництво, підвищувати продуктивність праці в економіці тощо, та орієнтації економіки на задоволення індивідуальних потреб споживача, зокрема в товарах тривалого користування, предметах розкоші тощо.