X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аналіз фінансової діяльності підприємства

Завантажити презентацію

Аналіз фінансової діяльності підприємства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аналіз фінансової діяльності ЗАТ «АВК»

Слайд 2

Компанія «АВК» - один з найбільших українських виробників кондитерської продукції. «АВК» розпочала свою діяльність в 1991 році як постачальник какао-продуктів на кондитерські фабрики України. Проте вже через 3 роки було виготовлено перші солодощі – пустотілі шоколадні фігурки Сьогодні до складу «АВК» входять 4 кондитерських фабрики, які розташовані в Донецьку, Дніпропетровську, Луганську та Мукачеве.

Слайд 3

Частка ЗАТ «АВК» у виробництві кондитерських виробів в Україні

Слайд 4

Слайд 5

1. Горизонтальний аналіз підприємства ( активи)  Сума необоротних активів підприємства на кінець звітного періоду збільшились на 4,86% Запаси підприємства зменшились на 2,4% Зменшення запасів свідчить про те, що підприємство не розширює свою діяльність, зменшується число покупців і,  зменшується дебіторська заборгованість (дебіторська заборгованість за товарами зменшилась на 176 тис. грн., дебіторська заборгованість за розраунками зменшилась на 169 тис. грн.). Збільшення грошових коштів (на 6 тис. грн.) свідчить про невелике зміцнення фінансового стану підприємства.