X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема вмісту нітратів у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Проблема вмісту нітратів у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пральні машини Підготувала: Студентка ІІІ-курсу Групи ТК-35 Кривчук Ірина

Слайд 2

Прання в побутових пральних машинах здійснюється механічним перемішуванням білизни в пральному розчині. Перемішування білизни і активація прального розчину в машинах виробляється обертовим лопатевим диском (активатором) чи барабаном.

Слайд 3

Пральні машини складаються з корпуса, у якому знаходяться пральний бак, робочий орган для прання, пристрій віджиму, електропровід, шланг та інші пристрої.

Слайд 4

Пральні машини виготовляються наступних типів: СМ - пральна машина без віджиму; СМР - пральна машина з ручним віджимним пристроєм; СМП -пральна машина напівавтоматична, що має управління окремими процесами обробки тканин виконується оператором; СМА - пральна машина автоматична, що має управління процесами обробки тканин виконується відповідно до заданої програмою.

Слайд 5

Залежно від конструктивних особливостей машини класифікуються:  за номінальною завантаженні;  за кількістю баків: однобакові, двобакові;  за способом завантаження: з верхнім завантаженням, Ф - з фронтальним завантаженням;  за способом активації: з лопатевим диском (активатором), Б - барабанні;  за способом управління: електромеханічне управління; Е - з електронним управлінням. 

Слайд 6

Маркірування містить наступні дані: тип пральної машини; номінальна маса білизни, що пральні машини можуть обробити за 1 цикл; функціональні особливості пральних машин.

Слайд 7

Слайд 8