X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Принадність та жах сучасних трансгенних культур

Завантажити презентацію

Принадність та жах сучасних трансгенних культур

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Принадність та жах трансгенних культур АВТОРИ ПРОЕКТУ: Остапенко Інна, Єльчищева Юлія “Жива клітина безмежно перевищує будь-який завод надзвичайною злагодженістю процесів, ювелірною точністю результатів, економічністю та раціональністю.” Академік М.М. Семенов.

Слайд 2

Наші дії щодо реалізації проекту: Пошук інформації в науковій літературі. Пошук інформації в мережі Інтернет. Вивчення та аналіз зібраних фактів, відбір необхідної інформації. Пошук відповідних ілюстрацій. Пошук статистичних даних щодо проблеми, яка розглядається. Оформлення презентації проекту. Формулювання висновків.

Слайд 3

Основні питання до проекту: Біотехнологія та генна інженерія – науки, що дивлятьсяу майбутнє людства. Що таке “зелена революція”? Чому виникла потреба у створенні генетично модифікованих культур? Де і які ГМ-культури впроваджено в господарську діяльність людини? Генетично модифіковані культури в Україні. Позитивні та негативні сторони проблеми використання ГМ-культур людиною. Перспективи розвитку генної інженеріїв майбутньому. Наші висновки.

Слайд 4

Біотехнологія та генна інженерія - науки, що дивляться у майбутнє людства... Одне з найбільш захопливих застосувань генетики – так звана генна інженерія. Вона надає людству великі можливості, хоча може створювати й проблеми. Розвиток цієї галузі біології став можливим завдяки великим науковим досягненням другої половини XX століття. Разом з біотехнологією генна інженерія складає сьогодні важливу область економічної діяльності людини. Це науки, які дивляться у майбутнє людства. Можливо, саме їм у майбутньому доведеться вирішувати одну з найглобальніших проблем людської цивілізації - проблему подолання численних хвороб та протистояння соціальному лиху XXI століття – голоду. Біотехнологія використовує процеси обміну речовин, які відбуваються в клітинах живих організмів, для отримання корисних продуктів. Така складна технологія має давнє поход-ження, адже більшість повсякденних продуктів (хліб, вино, пиво, йогурт) – не більш ніж результат застосування методів біотехнології. Сири – продукт біотехнології.