X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життєвий і творчий шлях Бертольда Брехта"

Завантажити презентацію

"Життєвий і творчий шлях Бертольда Брехта"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життєвий і творчий шлях Бертольда брехта (1898-1956) Виконала: Бушура Валерія

Слайд 2

Брехт Брехт народився у 1898 в Аугсбурзі, в родині директора фабрики

Слайд 3

Бертольд Брехт вчився в гімназії, займався медициною в Мюнхені і був покликаний в армію як санітар.

Слайд 4

У революційні дні листопада 1918 Брехт був обраний членом Аугсбурзької солдатської ради, що свідчило про авторитет зовсім ще молодого поета.

Слайд 5

В ранніх віршах Брехта ми бачимо поєднання помітних, розрахованих на миттєве запам’ятовування гасел і складної образності, що викликає асоціації з класичною німецькою літературою

Слайд 6

Театр в житті Бертольда У 20-і роки Брехт звертається до театру. У Мюнхені він стає режисером, а потім і драматургом міського театру. У 1924 році Брехт переселяється до Берліну, де працює в театрі. Для драматурга характерне дбайливе і тонке ставлення до світового досвіду театру і мистецтва, але він вірив, що справжній розквіт театру ще попереду в суспільстві розкутих людей.

Слайд 7

Важка доля письменника: 1933 р. змусив митця покинути «коричневу» батьківщину. Розпочався період еміграції, що тривав довгих п'ятнадцять років. У нацистській Німеччині ім'я Брехта потрапило до «чорного списку». Постановка його п'єс була заборонена, а його книжки публічно спалювалися на центральних площах німецьких міст. 1935 р. рішенням гітлерівського уряду драматурга було позбавлено Німецького громадянства.

Слайд 8

Визнання поета за кордоном: Талант опального на батьківщині Брехта знаходить визнання за кордоном. Зростає кількість його прихильників; його п'єси успішно ставлять на сценах Парижа, Амстердама, Копенгагена.

Слайд 9

Двічі упродовж 30-х років Б. Брехт відвідав Москву, де як член редколегії залучився разом із Л. Фейхтванґером до видання німецького часопису «Дас Ворт». Брехт переїздить до США.

Слайд 10

Життя в Америці: У США Бертольд Брехт продовжує інтенсивно працювати - і як драматург, і як кіносценарист, і як режисер-постановник. Проте умов для повноцінної творчої реалізації в Америці він не мав, адже був тут маловідомим драматургом. Один із брехтівських сценаріїв був брутально спотворений.

Слайд 11

Повернення на Батьківщину: Брехт переїхав до Берліна, сподіваючись, що у соціалістичній Німеччині він матиме найкращі можливості для творчості. Поет і його дружина вперше у житті отримали власний театр - «Берлінер ансамбль».

Слайд 12

Визнання Бертольда Брехта: Він стає лауреатом національних і міжнародних премій; Брехта обирають членом Академії мистецтв колишньої соціалістичної Німеччини; Його книжки виходять великими накладами; його драми набувають дедалі більшої популярності.

Слайд 13

Лікарі засвідчують, що його хворе серце може зупинитися будь-якої хвилини. Попри патологічну слабкість і думки про близьку смерть, Брехт до останніх днів працює.

Слайд 14

14 серпня Брехт пішов із життя.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література