X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рейнер Марія Рільке

Завантажити презентацію

Рейнер Марія Рільке

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Райнер Марія Рільке(1875—1926)

Слайд 2

Райнер Марія Рільке — видатний австрійський поет. Насиченість і глибина духовного життя, прагнення поетичного пізнання реальних речей і світу — визначальні риси його поезії, яка стала невід'ємною складовою частиною кращих традицій світової лірики.

Слайд 3

Земля без меж, вітри, рівнини,Земля без меж, вітри, рівнини,Лісів там тіні старовинніЙ незмірна неба височінь.Пливуть тобі назустріч селаІ знов зникають в далині,Немов прожиті щойно дніЧи пісня дзвонів невесела… Такою Райнер Марія Рільке побачив Україну в 1900 році. Саме тут, на цій землі, він знайшов жаданий приклад гармонійного єднання людей і природи, стихій і Бога. Саме тут вперше йому відкрився власний шлях. Українська земля викристалізувала в ньому поета.

Слайд 4

Райнер Марія Рільке про Україну дізнався з вуст коханої, чарівної жінки Лу Андреас Саломе, а побачивши нашу країну, полюбив її назавжди.

Слайд 5

Слайд 6

У 1899 і 1900 рр. Рільке здійснив дві подорожі до Російської імперії, побував в Україні. Лу Андреас Саломе, яка народилася у Петербурзі, багато розповідала поетові про Росію. Подорож Росією й Україною викликала захоплення Рільке. Враження від подорожей віддзеркалились у збірці «Книга годин» (1899).

Слайд 7

Незабутнє враження справили на Рільке паломництво до Києво-Печерської лаври та святкування Великодня у Москві, знайомство з видатними діячами культури й мистецтва (письменником Л.Толстим, художниками І. Рєпіним, Л.Пастернаком) та відвідування могили Т.Шевченка, краєвиди українського степу і російського села. Незабутнє враження справили на Рільке паломництво до Києво-Печерської лаври та святкування Великодня у Москві, знайомство з видатними діячами культури й мистецтва (письменником Л.Толстим, художниками І. Рєпіним, Л.Пастернаком) та відвідування могили Т.Шевченка, краєвиди українського степу і російського села.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література