X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Даніель Дефо - Роман про Робінзона Крузо

Завантажити презентацію

Даніель Дефо - Роман про Робінзона Крузо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

познайомити учнів з твором одного з най-відоміших англійських письменників; дати визначення понять “роман”, “робін-зонада”; розкрити історію створення роману про Робінзона Крузо; виховувати вдумливого читача та високі моральні якості.

Слайд 3

Слайд 4

Роман – великий за обсягом і складний за будо- вою твір, часто - зі значною кількістю дійових осіб, у якому детально зображуються життєві події чи явища. Робінзонада (від імені Робінзона Крузо) – сукупність творів, у яких розповідається про людей, що опинилися за межами цивілізації і вижили в умовах ізоляції від звичайного середовища.

Слайд 5

Робінзон Крузо народив-ся 1632 року в англійсько -му місті Йорку в родині середняків. Батько хотів бачити його юристом, але юнак мріяв лише про море.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Де опинився Робінзон Крузо? Як він про це дізнався?

Слайд 9

Що Робінзон Крузо перевіз на берег з напівзатонулого корабля?

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

За яких умов Робінзон уперше зустрівся з П’ятницею?

Слайд 13

Слайд 14

Тема висловлювання: «Що найбільше мені сподобалося у романі». Учні формулюють висловлювання за схемою: «Я хочу сказати про … тому, що … Наприклад, … Отже (тому), я вважаю …»

Слайд 15

Ковбасенко Ю. І., Ковбасенко Л. В. зарубіжна література: Підр. для 6-го кл. загальноосвітн. навч. закл. – К.: Грамота, 2006. – 296 с.: іл. http://ru.wikipedia.org/wiki http://images.yandex.ua/yandsearch?text http://literatura5.narod.ru/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література