X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Світ фантастичної демоніади у романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Завантажити презентацію

Світ фантастичної демоніади у романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: «Світ фантастичної демоніади у романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита». Образи Воланда та його почту.»

Слайд 2

Зробити спробу зрозуміти авторський задум, вчити вести аргументовану дискусію та відстоювати власну позицію, розвивати уміння узагальнювати і аналізувати опрацьований матеріал, виховувати культуру поведінки під час дискусії Мета уроку:

Слайд 3

Епіграф: Я- часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо /Гете «Фауст»/

Слайд 4

Пам’ятка учаснику дискусії 1. Умій чітко визначати предмет суперечки, обговорення, орієнтуватися на ті положення, через які ведеться спір. 2. Намагайся правильно оперувати понятійним апаратом. 3. Шанобливо стався до думок та особистості своїх опонентів. 4. Будь витриманим, тактовним, толерантним, не перебивай співрозмовника. Не критикуй його особисті якості. 5. Дотримуйся культури й логіки висловлювання. 6. Добирай для доказів цікаві, переконливі факти й аргументи, приклади з літератури, із власних спостережень. 7. Дискусія ведеться не заради самої дискусії, а для встановлення певної істини. Тому вмій робити висновки й корегувати свої погляди та думки

Слайд 5

«Проблемні питання» 1. Сам Булгаков називав свій роман «містичним». Чому? 2. Якими ви побачили цих персонажів? З. Звернимось до епіграфу твору. Чому, на вашу думку, саме ці слова Гете Булгаков обирає епіграфом твору? Яка роль епіграфа у цьому творі?

Слайд 6

Прийом «Мікрофон» « Ваше бачення образу Воланда та його почту» (на основі аналізу основних епізодів твору): 1 група: Стосунки Воланда із Берліозом, Никанором Івановичем Босим, директором Вар'єте Степаном Лиходєєвим, буфетником Вар'єте, Поплавським. 2 група: Сеанс чорної магії у Вар'єте. 3 група:Пожежа у Торгсині і будинку Грибоєдова. 4 групаСтавлення Воланда до Майстра, Маргарити )

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література