X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Даніель Дефо

Завантажити презентацію

Даніель Дефо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мінливих доль таких ніхто, мабуть, не знав.Разів тринадцять багатів та знову бідним став.

Слайд 2

Англія ... Край легендарних кельтів, синіх озер Шотландії, вересового напою, гірських пасовиськ Ірландії... Країна, яку поетично називають туманним Альбіоном через дощі й тумани, що сріблясто-молочним серпанком огортають землю. При згадці про Англію спливають у пам’яті Біг-Бен і Тауер, англійська гостинність з традиційним гарячим чаєм з молоком, який приємно випити біля палаючого каміна.Англія ... Край легендарних кельтів, синіх озер Шотландії, вересового напою, гірських пасовиськ Ірландії... Країна, яку поетично називають туманним Альбіоном через дощі й тумани, що сріблясто-молочним серпанком огортають землю. При згадці про Англію спливають у пам’яті Біг-Бен і Тауер, англійська гостинність з традиційним гарячим чаєм з молоком, який приємно випити біля палаючого каміна.

Слайд 3

Англія у ХVІІІ ст. була буржуазною країною. Англія у ХVІІІ ст. була буржуазною країною. У 1658 р. помер Кромвель, диктатор, що прийшов до влади на чолі буржуазного уряду після страти короля Карла І і дворянству вдалося відновити монархію, трон посів Карл ІІ. Англія стає наймогутнішою морською державою; підкорює ряд країн: Канаду, Флориду, Індію; приєднує до своїх земель Шотландію. В 1688 році відбувається безкровний переворот, в результаті якого в Англії встановлена конституційна монархія; основна влада належала парламенту, в якому панували партії вігів та торі.

Слайд 4

Відомий англійський письменник Даніель Дефо народився в Лондоні в сім`ї крамаря Джеймса Фо, здобув освіту в духовній академії, але священиком не став.Відомий англійський письменник Даніель Дефо народився в Лондоні в сім`ї крамаря Джеймса Фо, здобув освіту в духовній академії, але священиком не став. Його життя було бурхливо-авантюрним. Комерсант за покликанням, він об`їздив усю Європу, не раз багатів і все втрачав, іноді змушений був переховуватись від кредиторів. Одружившись та взявши чималий посаг, Даніель приєднав до свого прізвища аристократичну приставку «де» і зайнявся суспільною діяльністю.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Найкращим творінням Даніеля Дефо став роман «Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо».Найкращим творінням Даніеля Дефо став роман «Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо».

Слайд 11

Жанри роману: історичний, побутовий, філософський, психологічний, пригодницький.Жанри роману: історичний, побутовий, філософський, психологічний, пригодницький.

Слайд 12

Маючи гострий розум та неабиякий талант публіциста, він писав памфлети, сатиричні твори.Маючи гострий розум та неабиякий талант публіциста, він писав памфлети, сатиричні твори.Але справжню славу великому комерсанту приніс роман “Пригоди Робінзона Крузо”.Дефо потрібні були гроші на весілля дочки, от він і вирішив написати суто комерційну книгу.

Слайд 13

Дефо написав гімн на честь ЛЮДИНИ нового часу – цілеспрямованої, вольової, наполегливої, енергійної, винахідливої, яка прагне вижити за будь – яких умов і ніколи не впадає у розпач.Дефо написав гімн на честь ЛЮДИНИ нового часу – цілеспрямованої, вольової, наполегливої, енергійної, винахідливої, яка прагне вижити за будь – яких умов і ніколи не впадає у розпач.Реальною основою для створення книги став випадок з матросом Олександром Селькірком.

Слайд 14

Сюжет роману взято з життя. В Англії на початку ХVІІІ ст. наробила галасу історія шотландського моряка Олександра Селькірка, якого капітан корабля за виступ проти нього покинув на безлюдному острові поблизу Чілі. Тут він прожив 4 роки і 4 місяці, поки його не підібрало англійське судно. Сюжет роману взято з життя. В Англії на початку ХVІІІ ст. наробила галасу історія шотландського моряка Олександра Селькірка, якого капітан корабля за виступ проти нього покинув на безлюдному острові поблизу Чілі. Тут він прожив 4 роки і 4 місяці, поки його не підібрало англійське судно.

Слайд 15

Слайд 16

У 1960 р. на честь літературного героя чилійський острів Мас-а-Тьерра був перейменованийУ 1960 р. на честь літературного героя чилійський острів Мас-а-Тьерра був перейменований

Слайд 17

Селище Сан-Хуан-Баутіста розкинулося в невеликій долині, що спускається до океану, на березі зручної для заходу суден бухти. Мальовничі гори, захищають Сан-Хуан-Баутіста від вітрів. Селище Сан-Хуан-Баутіста розкинулося в невеликій долині, що спускається до океану, на березі зручної для заходу суден бухти. Мальовничі гори, захищають Сан-Хуан-Баутіста від вітрів.

Слайд 18

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література