X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Даніель Дефо. Повне мінливості життя

Завантажити презентацію

Даніель Дефо. Повне мінливості життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Повне мінливості життя

Слайд 2

Англія ... Край легендарних кельтів, синіх озер Шотландії, вересового напою, гірських пасовиськ Ірландії... Країна, яку поетично називають туманним Альбіоном через дощі й тумани, що сріблясто-молочним серпанком огортають землю. При згадці про Англію спливають у пам’яті Біг-Бен і Тауер, англійська гостинність з традиційним гарячим чаєм з молоком, який приємно випити біля палаючого каміна.

Слайд 3

У 30 років зайнявся літературною діяльністю. Писав сатиричні вірші, історичні хроніки про, Карла ХІІ, Петра І, піратів, злодіїв. Протягом життя Дефо написав понад 500 творів. Роман “Пригоди Робінзона Крузо” має номер 412.

Слайд 4

Відомий англійський письменник Даніель Дефо народився в Лондоні в сім`ї крамаря Джеймса Фо, здобув освіту в духовній академії, але священиком не став. Його життя було бурхливо-авантюрним. Комерсант за покликанням, він об`їздив усю Європу, не раз багатів і все втрачав, іноді змушений був переховуватись від кредиторів. Одружившись та взявши чималий посаг, Даніель приєднав до свого прізвища аристократичну приставку «де» і зайнявся суспільною діяльністю.

Слайд 5

Дефо вважають родоначальником журналістики. Він видавав газету і сам писав усі матеріали для неї: про торгівлю, мореплавство, освіту, скотарство, виробництво скла, сімейне виховання, про природні явища, про хвороби, критичні статті про владу та парламентську роботу.

Слайд 6

Талановитий публіцист, письменник і видавець, він, не займаючи офіційно жодної державної посади, мав великий вплив на короля і уряд. Дефо став розвідником, працівником секретних служб Великобританії. Він особисто створив розгалужену розвідницьку мережу з численних агентів.

Слайд 7

За одні статті його нагороджували, за інші – карали, саджали до в`язниці і виставляли до ганебного стовпа. Прикутому до стовпа письменнику кидали не каміння, а квіти. У в'язниці Дефо написав “Гімн ганебному стовпу ”

Слайд 8

Даніель Дефо 1660-1731 Англія Народився у Лондоні родина крамаря Джеймса Фо дитинство рано навчився читати, грав на скрипці та лютні, переписував тексти з Біблії навчання духовна академія 5 іноземних мов, історія, географія, астрономія, природничі науки комерсант торгував парфумами, вином, тютюном, цеглою, черепицею, галантереєю подорожував Франція, Італія, Іспанія, Португалія не раз багатів і все втрачав у 30 років розпочав літературну діяльність видавав газету ув'язнення ганебний стовп (квіти) розвідник створив мережу таємних агентів одружившись, приєднав до прізвища аристократичну приставку «де» “Гімн ганебному стовпу” про торгівлю, мореплавство, освіту, скотарство, виробництво скла, сімейне виховання, про природні явища, про хвороби, критичні статті про владу та парламентську роботу писав сатиричні вірші, історичні хроніки про Карла ХІІ, Петра І, піратів, злодіїв, романи “Робінзон Крузо” № 412 500 творів переховувався від кредиторів

Слайд 9

http://www.literacy.com.ua/videoarkhiv/629-defo-daniel.html

Слайд 10

Теорія літератури Роман Роман – великий за розміром і складний за будовою епічний твір, у якому широко охоплені життєві події, глибоко розкривається характер багатьох персонажів. Жанри роману Жанри роману: історичний, побутовий, філософський, психологічний, пригодницький.

Слайд 11

Пригодницький роман Пригодницький роман — роман із захоплюючим сюжетом про складні, несподівані випробування, через які проходять герої.

Слайд 12

Маючи гострий розум та неабиякий талант публіциста, він писав памфлети, сатиричні твори. Але справжню славу великому комерсанту приніс роман “Пригоди Робінзона Крузо”. Дефо потрібні були гроші на весілля дочки, от він і вирішив написати суто комерційну книгу. Література і ДЕФО

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література