X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Винен чи ні?» урок-суд над Чіпкою ( за романом П. Мирного « Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

Завантажити презентацію

«Винен чи ні?» урок-суд над Чіпкою ( за романом П. Мирного « Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку «Винен чи ні?» урок-суд над Чіпкою ( за романом П. Мирного « Хіба ревуть воли, як ясла повні?»)

Слайд 2

Назва роману запозичена з Біблії, де дослівно вона звучала так: "Чи ж реве віл при яслах повних?". Це доводить, що злочин ніколи не виникає просто так. Людина не скоює злочини, якщо вона задоволена життям , не жаліється, має те, що хоче. Що штовхнуло Чіпку на злочин?

Слайд 3

Промова прокурора -У дитинстві Чіпку не любили діти, але ж були тисячі таких самих ображених долею дітей, та вони в дорослому віці не вбивали, не крали. - Не довірили громадську отару, бо молодий і недосвідчений. - Разом із «товариством» починає красти, що є незаконним. - Ображає матір, вигнав її з дому.

Слайд 4

Висновок Нечипор Варениченко - суспільно-небезпечний злочинець, який скоїв безліч дрібних та серйозних крадіжок та жорстокі вбивства. - Усі злочини скоєні в стані сп’яніння, що передбачає ще суворіше покарання. - Вирізали цілу сім’ю, забрали все й підпалили хату.

Слайд 5

Промова адвоката - З дитинства Чіпка відчував себе нікому не потрібним, ненависть оточуючих була безпідставною. - Не може змінити соціальні обставини, наштовхується на байдужість людей, прагне відшукати ідеал правди й справедливості.

Слайд 6

Висновок На лихий шлях Чіпку підштовхнуло саме суспільство зі своїми несправедливими устоями. - Вплив лихого товариства, яке підбиває його на погані вчинки. - У душі Чіпки не тільки ненависть, а й щира любов. - Несправедливість існуючих порядків привела вольову, енергійну людину до трагічного кінця.

Слайд 7

Помста не може стати виходом із будь-якої скрутної ситуації. Не можна виправдовувати злочин важким дитинством, нелюбов’ю до себе людей. Вбивство- найстрашніший злочин.

Слайд 8

Одного жорстокого злочину не можна спокутувати й тисячею добрих вчинків.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література