X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Адам Смітт"

Завантажити презентацію

"Адам Смітт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адам Сміт Шевченко Вікторії 10 клас

Слайд 2

Ада м Сміт-шотландський економіст і філософ-етик; засновник сучасної економічної теорії. Головна праця — «Дослідження про природу і причини багатства народів»

Слайд 3

Адам Сміт народився в червні 1723 року у містечку Керколді в шотландському окрузі Файф у родині митного чиновника. Його батько, якого також звали Адам Сміт, помер за 2 місяці до народження сина, мати — Маргарет Дуглас. Адам був єдиною дитиною в сім'ї

Слайд 4

У віці 14 років вступив до Університету Глазго, де два роки вивчав етичні основи філософії. На першому курсі він вивчав логіку, далі перейшов до класу моральної філософії; вивчав давні мови (особливо давньогрецьку), математику, астрономію, мав репутацію розумної людини.У 1740 році Адам виграє стипендію на продовження навчання в Бейлліол-коледжі одного із найстаріших коледжів Оксфордського університету. . Ближче до кінця навчання, через нервові зриви, Адам серйозно захворів. Він кидає навчання у Оксфорді в 1746 році, не чекаючи закінчення своєї стипендії. Влітку 1746 після повстання прихильників Стюартів він поїхав в Керколді, де два роки займався самоосвітою.

Слайд 5

Слайд 6

Адам Сміт помер після тривалої хвороби 17 липня 1790 в Единбурзі.

Слайд 7

Адам Сміт зробив значний внесок у економіку.Завдяки його працям економіка виділилася як самостійна галузь та стала академічною дисципліною та складовою економічної освітиюСаме завдяки його праці “Дослідження про природу і причини багатства народів” почала існувати така наука,як політична економіка.На мою думку,головною його заслугою стало створення цілісної економічної системи,завдяки своїм працям.

Слайд 8

Основні праці Лекції з риторики та написання листів (1748) Теорія моральних почуттів (1759) Лекції з риторики та написання листів (1762–1763, опубліковані в 1958 році) Лекції з юриспруденції (1766) Дослідження про природу і причини багатства народів (1776) Повідомлення про життя і роботах Девіда Юма (1777) Думки про стан змагання з Америкою (1778) Есе на філософські теми (1785) Система подвійного вкладення (1784)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література