X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зменшення використання енергії

Завантажити презентацію

Зменшення використання енергії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Скарбничка” Дослідницька робота “Енергозбереження в моїй оселі” учня 7 класу Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К. Липинського Локачинського району Волинської області Коляди Андрія

Слайд 2

Перемогти труднощі можна лише тоді, коли про них знаєш. Л.М. Гумільов Ми можемо зменшити викиди парникових газів

Слайд 3

Мета роботи: Я хочу зменшити використання енергії удома, навчитися бережливості. Результатом моєї роботи буде економія сировинних ресурсів Землі, зменшення викидів парникових газів. Я приверну увагу членів моєї сім’ї, однокласників до цієї проблеми.

Слайд 4

Я досліджував: Види електростанцій в Україні і їх вплив на глобальне потепління; Як в сільській оселі можна зменшити використання енергії і таким чином внести свій вклад у вирішення проблеми парникового ефекту.

Слайд 5

Види електростанцій в Україні ТЕС АЕС ГЕС Альтернативні (ВЕС, СЕС)

Слайд 6

ТЕС, АЕС використовують вичерпні природні ресурси: вугілля, нафту, газ, уранові руди. Альтернативна енергетика використовує невичерпні природні ресурси: енергію вітру, сонця, морських хвиль.

Слайд 7

Екологічні особливості електростанцій Для отримання електроенергії на ТЕС, АЕС корисні копалини видобуваються і транспортуються, що створює додаткові витрати енергії та вплив на навколишнє середовище: забруднення атмосферного повітря, води, ґрунту, зміна форми рельєфу – утворюються кар’єри, терикони; змінюється рослинний і тваринний світ, а також відбувається теплове забруднення, яке є одним із факторів створення парникового ефекту.

Слайд 8

електроенергія теплова енергія речовина АЕС паливо, вода ТЕС відходи забруднення води

Слайд 9

Для отримання енергії на альтернативних електростанціях подається природна енергія (наприклад, вітру, сонця), яка перетворюється безпосередньо на електричну.

Слайд 10

енергія сонця ВЕС електроенергія вітру СЕС води

Слайд 11

Електроенергія проникла в усі сфери нашого буття. Вона дає силу й точність усім машинам, механізмам. Немає такої галузі де не працювали б електричні двигуни. Зростання споживання електроенергії породжує проблему навколишнього середовища. У зв’язку з цим у світі активізувалися пошуки шляхів економії електроенергії та екологічно чистих способів її одержання. Запроваджувати їх варто на всіх рівнях: у промисловості, сільському господарстві, у повсякденному житті кожного громадянина.

Слайд 12

Як саме на буденному рівні ми можемо сприяти вирішенню проблеми, пов’язаної з нераціональним використанням електроенергії?

Слайд 13

Мої дослідження: Побутові електроприлади в моїй оселі мікрохвильова піч праска пилосос холодильник DVD програвач телевізор радіоприймач фен електрична плита міксер 12 електролампочок

Слайд 14

Шляхи економії енергії в будинку, що не потребують витрат сімейного бюджету: переконатися, що всі віконні засувки справні, а вікна щільно зачиняються; міцно зачиняти за собою двері; не вмикати без потреби електричні прилади і перевіряти, чи не горять зайві лампи, чи виключені газові пальники на кухні. використання пічного опалення

Слайд 15

Шляхи економії енергії, що потребують витрат сімейного бюджету: Металопластикові вікна і двері, які є сучасними засобами збереження тепла в будинку; Штори з товстої тканини на вікнах ( але не закривати радіатори!) не випустять тепле повітря; Килими: знижують витрати тепла через підлогу і додають відчуття комфорту; Енергозберігаюче сучасне опалення; Використання люмінесцентних енергозберігаючих ламп, корисна віддача яких до 80 % ( для порівняння: лампи розжарення перетворюють на світло лише 5-8% енергії)

Слайд 16

Інтер’єр з використанням енергозберігаючих технологій

Слайд 17

Правила енергозбереження в будинку: Заради однієї чашки чаю не кип’яти повний чайник води. Вимикай світло, коли останнім виходиш із кімнати. Вимикай телевізор, не залишай його в режимі очікування. Відчиняй холодильник у разі необхідності. Приймаючи душ виключай воду під час намилювання. Не використовуй під час обігрівання будинку газову плиту.

Слайд 18

Розрахунки економії сімейного бюджету за рахунок раціонального використання електроенергії

Слайд 19

Отже, завдяки додержанню правил енергозбереження в будинку ми зекономили 11кВт на місяць, що становить 4,87 грн. за місяць. За 6 місяців заощадимо 29,22 грн. За рік – 58,44 грн.

Слайд 20

Висновок Економити електроенергію може кожна людина. Якщо ми не скоротимо використання електроенергії і не будемо її берегти, то в найближчому майбутньому назавжди втратимо невідновлювальні природні ресурси такі як нафта, газ, вугілля і не уникнемо глобального потепління на планеті.

Слайд 21

Земля загине, як зміни на краще не буде Ви мужні і сильні, Під захист візьміть її, люди!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна