X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Чернівці

Завантажити презентацію

Місто Чернівці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

діаграма

Слайд 2

фото

Слайд 3

Музей історії та культури євреїв Буковини

Слайд 4

фото

Слайд 5

фото

Слайд 6

фото

Слайд 7

фото

Слайд 8

називали "німецьким Карузо". називали "німецьким Карузо". називали "німецьким Карузо". Йозеф Шмідт - “німецький Карузо” називали "німецьким Карузо".

Слайд 9

Дев'яте місце посідає німецькомовний поет і перекладач Целан Пауль. Його родина загинула під час Голокосту, та йому вдалося вижити і стати одним з найоригінальніших поетів століття. Його творчість шанували у Франції, Австрії, Румунії, Ізраїлі. А в Німеччині йому присудили найвищу літературну нагороду – премію імені Георга Бюхнера.

Слайд 10

фото

Слайд 11

фото

Слайд 12

фото

Слайд 13

фото

Слайд 14

Святомиколаївська церква . 1607р.

Слайд 15

фото

Слайд 16

Святодухівський кафедральний собор. 1844 – 1864рр.

Слайд 17

„Історія в горіховій шкаралущі“ Місто на схилах у сукні зеленій Дроздів непідробні трелі Дзеркальний короп приправлений перцем мовчав п’ятьма мовами Циганка читала нам долю на картах Діти монархіїпід чорно-жовтим стягом марили про німецьку культуру Легенди Баал-Шема Чудеса з Садаґури Після червоної рокіровки міняються барви Валах прокидається – й знов засинає Семимильні чоботи в нього під ложем – чимдуж утікає В гетто Бог подав у відставку Знов переміна знамен: Молот навпіл розколює втечу Серп стинає час на сіно «Моя Вітчизна вмерла, вона згоріла у вогні. Я живу на моїй Батьківщині, в слові.»  

Слайд 18

Траян Попович – «Буковинський Шиндлер»

Слайд 19

Убивці

Слайд 20

Ті, що стояли осторонь

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна