X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатні історичні постаті країн Європи

Завантажити презентацію

Видатні історичні постаті країн Європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Видатні історичні постаті країн Європи З якої країни ця знаменита людина?

Слайд 2

Галілео Галілей Галілео Галілей (Galileo Galilei) - знаменитий італійський астроном, математик, фізик і філософ

Слайд 3

Наполеон Бонапарт Цей великий французький полководець і політик з юності мріяв і світовому могутність, і спочатку Фортуна супроводжувала йому - Наполеону Бонапарту власними силами вдалося створити велику Французьку імперію. Незважаючи на те, що амбітні плани імператора провалилися, пам'ять про його перемоги і поразки досі живе по всій Європі.

Слайд 4

Альберт Ейнштейн Німецький фізик-теоретик, один із засновників сучасної теоретичної фізики, лауреат Нобелівської премії з фізики 1921 року, громадський діяч-гуманіст. Альберт Ейнштейн найбільш відомий світу, як творець теорії відносності, що перевернула вже усталені до того часу закони фізики.

Слайд 5

Христофор Колумб Христофор Колумб - великий іспанський адмірал, відважний мореплавець, унікальний першовідкривач. Знаменитий перш за все відкриттям Америки в 1492 році.

Слайд 6

Миколай Коперник Миколай Коперник  народився в 1473 році у польському м.Торуні. Творець сучасної астрономії. Славу йому принесла праця, в якій представлена його геліоцентрична теорія, що дала напрямок всім наступним дослідженням

Слайд 7

Черчілль Вінстон Уїнстон Черчилль - британський державний і політичний діяч, прем'єр-міністр Великобританії в 1940-1945 і 1951-1955 роках, військовий, журналіст, письменник. За даними опитування, проведеного компанією BBC, його вважають найвидатнішим британцем в історії.

Слайд 8

Моцарт Вольфганг Амадей Моцарт Вольфганг Амадей (1756-1791), австрійський композитор. Представник віденської класичної школи, музикант універсального обдарування, яке проявилося з раннього дитинства.

Слайд 9

Ганс Крістіан Андерсен Ганс Крістіан Андерсен - датський письменник і поет, автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих: «Гидке Каченя», «Нове плаття короля», «Тінь», «Принцеса на горошині».

Слайд 10

Руал Амундсен Руал Амундсен - норвезький полярний мандрівник і дослідник.

Слайд 11

Альфред Нобель Альфред Нобель - шведський хімік-експериментатор і бізнесмен, доктор філософії і академік, винахідник динаміту та інших вибухових речовин, засновник благодійного фонду для нагородження премією свого імені - Нобелівської премії, який приніс йому посмертну популярність

Слайд 12

Влад Дракула Ім'я румунського князя Влада III Басараба оточує безліч міфів, домислів, чуток, і навіть саме його прізвисько - Дракула, викликає масу суперечок і припущень. У Румунії Влада Воєводу вважають національним героєм, який хоробро бився з османськими загарбниками, але за межами країни він частіше постає в образі вампіра

Слайд 13

Ван Гог Вінсент Ван Гог (van Gogh) Вінсент, голандський живописець, один з найвидатніших представників постімпресіонізму.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія