X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історичні алмази

Завантажити презентацію

Історичні алмази

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історичні алмази

Слайд 2

Загальні відомості: кількість алмазів, вагою понад 100 карат дуже обмежена; володарі таких алмазів часто використовували їх в якості завдатку при отриманні великих грошових сум; Індія – батьківщина історичних алмазів; могутності Наполеона загрожував би крах, якби він не заклав відомий історичний алмаз “Пітт”, який йому належав; вартість кожного історичного алмазу така, що про них не можна говорити як про прикраси, а лише як про величезні статки.

Слайд 3

Алмаз “Кох-і-Нор” Вага – 800 каратів! Знайдений в Індії. Належав засновнику династії монголів. Королева Вікторія носила його у вигляді брошки. Зараз камінь укріплений в короні, якою коронували британську королеву Єлизавету.

Слайд 4

Алмаз “Пітт” або “Регент” Вага – 410 каратів. Після обробки – 124 метричних карати. Знайдений в 1701 році в Індії. У XVIII ст. прикрашав корону Людовіка XIV. Був власністю Наполеона. На даний час знаходиться в Луврі, не темніє, переливаючись щодня барвами тисяч відблисків.

Слайд 5

Алмаз “Орлов” Вага – 300 каратів. Знайдений в Індії. Князь Григорій Орлов презентував його імператриці Катерині ІІ у 1773році. На даний час укріплений в верхній частині Російського державного скіпетра. Зберігається в Алмазному фонді Москви.

Слайд 6

Алмаз “Дерианур” На даний час вага становить 176 каратів. Знайдений в Індії. Серед знаменитих власників – шах Надир та Жан-Батист Таверньє. Зараз зберігається в Центральному банку Ірану в Тегерані.

Слайд 7

Алмаз “Сансі” Вага – 533 карати (55 метричних). Його історія маловідома, проте, всановлено, що належав він Карлу Сміливому і був украдений у нього на полі битви. В 1906 році був прогданий Лувру за мільйон доларів США.

Слайд 8

Алмаз “Шах” Зберігається в алмазному фонді Росії. На ньому є надписи на персидській мові. Серед володарів – Монгольська династія та Микола І.

Слайд 9

Алмаз “Тіфані” Знайдений в Африці Вага – 287 карат.. Із алмазу виготовили брошку, яку одягала актриса Одрі Хепберн. Зараз камінь перебуває в Вашингтонському музеї.

Слайд 10

Алмаз “Флорентієць” В Європу завезений у XIV столітті. Був укріплений в короні Габсбургів. За алмаз велась справжня війна! Він десятки разів був викрадений, повторно відданий огранці. Після Другої світової війни його доля невідома.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне