X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Туреччина в міжвоєнний період"

Завантажити презентацію

"Туреччина в міжвоєнний період"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

ть конституції.

Слайд 16

II грудня 1991 р. керівники держав і урядів дванадцяти країн—членів Союзу прийняли в голландському містечку Маастрихт найважливіший документ розвитку європейської інтеграції — "Угоди про Європейський Союз", офіційне підписання якого відбулося 7 лютого 1992 р.

Слайд 17

Метою угод було встановлення загального громадянства, а особливо — розширення поля дії Союзу: посилення економічної й соціальної інтеграції, укладення політичних і оборонних спілок, введення єдиної валюти (ЕКЮ), тобто здійснення вирішальних кроків до створення єдиної міжнаціональної держави. Було вирішено, що Угоди наберуть сили після ратифікації її всіма учасниками.

Слайд 18

На першому етапі реалізації Маастрихтських угод, який тривав до кінця 1993 р., створювалася система європейських центральних банків. Європейський економічний інститут розпочав підготовку до випуску єдиної грошової одиниці — ЕКЮ.

Слайд 19

Виконуючи це досліждення, я дізналася дуже багато цікавої інформації. Інтеграція — процес об'єднання окремих продуктів та компонентів у процесі роботи таким чином, якби вони були одним продуктом. Така ж концепція застосовується і до бізнес-процесів.

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія