X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Остаточне вирішення єврейського питання"

Завантажити презентацію

"Остаточне вирішення єврейського питання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Остаточне вирішення єврейського питання”

Слайд 2

Розстріли Криваві розправи проводили спеціально створені айнзацгрупи. Їм надавали підтримку війська СС, а також місцеві поліцаї. Масові вбивства здійснювалися за визначеним планом: у встановленому місці заздалегідь копали великий рів (часто його копали приречені на смерть), на краю якого гітлерівці вишиковували групи євреїв, змушували їх роздягнутися і потім розстрілювали кулеметними чергами. Поранених закидали землею разом із живими. У Литві, Білорусії, Україні з’явилися численні братські могили.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Бабин Яр Під час німецької окупації Києва у 1941–1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених, євреїв та циган. У різних публікаціях  даються різні цифри загальної кількості знищених у Бабиному Яру — приблизно від 70 тисяч до 200 тисяч осіб .У 1946 році на Нюрнберзькому процесі наводилася оцінка близько 100 тисяч осіб ,згідно з висновками спеціальної державної комісії для розслідування нацистських злочинів під час окупації Києва.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Гетто У деяких містах після першої хвилі вбивств були влаштовані гетто, куди на місце вбитих євреїв привозили інших. Гетто – ізольована частина міста в християнських країнах, відведена владою для проживання євреїв. Перші гетто виникли в Італії в XVI столітті. Гетто, створені нацистами в роки Другої світової війни, були задумані як «проміжні станції» на шляху євреїв у табори смерті.

Слайд 14

Слайд 15

У гетто була величезна скупченість населення. Наприклад, у Варшавському гетто в кожній кімнаті мешкало в середньому по 13 чоловік, але багато тисяч не мали даху. В ізольованих від усього світу гетто панували безробіття, голод і хвороби. Найдовше існувало гетто в Лодзі – із квітня 1940 р. до його ліквідації гітлерівцями в серпні 1944 р.  У Варшаві  містилося до 480 000 євреїв.

Слайд 16

Слайд 17

Фотографія з рапорту Юргена штропа, який керував придушенням повстання у Варшавському гетто. Оригінальний підпис свідчив: «Силою витягнуті з притулку».

Слайд 18

Табори знищення Табори смерті Аушвіц-Біркенау (Освенцім), Белжець, Майданек, Треблінка, Собібор, Хелмно на території Польщі були створені спеціально для знищення в’язнів. Першими жертвами найбільшої «фабрики смерті» в Освенцимі стали польські патріоти, пізніше – радянські військовополонені, а згодом у газових камерах Аушвіц-Біркенау знищували євреїв, циган. Освенцім став страшним символом Голокосту: тільки тут загинуло більше мільйона євреїв.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Виконали: Учениці 11 класу Василишина Вікторія Марчак Вікторія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія