X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мадонна в скелях"

Завантажити презентацію

"Мадонна в скелях"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мадонна в скелях Підготував учень 43 групи Мишко Андрій

Слайд 2

Загальна храктеристика «Мадонна в скелях», «Мадонна в гроті» (італ. La Vergine delle rocce) — назва двох картин Леонардо да Вінчі, одна з яких виставлена в Луврі, а інша в Лондонській Національній галереї.

Слайд 3

Історія написання Цю вівтарну картину Леонардо замовило одне релігійне братство, проте через розходження в ціні художник вирішив її залишити в себе. Закінчував він її десь між 1490 і 1494 роками. Деякі дослідники вважають, що картина закінчена не повністю.

Слайд 4

Копії Версія, що зберігається в Луврі, була написана 1483–1486 роками. Вона на 3,5 см вища і на 2 см ширша лондонської версії. Картини, практично, ідентичні, але перша написана пізніше. Друга писалася для капели церкви Сан-Франческо Гранде в Мілані. Церква продала її в 1781 році (1785) художнику Гевіну Гамільтону, Після перебування в декількох колекціях «Мадонна в скелях» була куплена Національною галереєю в 1880 році.

Слайд 5

Композиція і стиль Картини декілька відрізняються за кольором. Вся сцена сповнена ніжності і спокою, що дуже контрастує з пейзажним тлом, яке складається з стрімких скель. Фон дав назву всій картині «Мадонна в скелях». Композиція твору побудована у вигляді піраміди. Леонардо передає глибину простору не тільки з допомогою геометрії, але і за допомогою розробленого ним прийому сфумато, коли обриси предметів пом'якшуються для акцентування і їх ніби огортає легка димка.

Слайд 6

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія