X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джон Фітцджеральд Кеннеді

Завантажити презентацію

Джон Фітцджеральд Кеннеді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джон Фітцджеральд Кеннеді Життєвий шлях

Слайд 2

Біографія Джон Фітцджеральд Кеннеді народився 29 травня 1917 р. у місті Бруклайн, штат Массачусетс. Він походив з багатої ірландської сім'ї, в якій було дев'ять дітей.

Слайд 3

Його батько, Джозеф Кеннеді, був відомим політиком, близьким радником президента Франкліна Рузвельта. Джон Кеннеді почав службу у ВМФ США у вересні 1941 і брав участь в бойових діях на Тихому океані. Кеннеді отримав звання лейтенанта і став капітаном торпедного катера «PT-109». 1943 японський есмінець "Амагірі" протаранив і розрізав торпедний катер «PT-109» навпіл, під час патрулювання у Соломоновому морі. Кеннеді був кинутий через палубу, що пошкодило його спинний хребет. Кеннеді врятував 11 з 13 своїх моряків. Він залишався в морі протягом 4 годин, для того, щоб підтримувати життя деяких своїх важко обгорілих товаришів.

Слайд 4

У 1946 році Джон почав передвиборчу боротьбу за місце у палаті представників Конгреса США у Бостоні, штат Массачусетс У грудні 1946 року він став депутатом палати представників від Демократичної партії. Пізніше він переобирався ще 2 рази.

Слайд 5

У 1952 році він почав свою передвиборчу боротьбу за місце в Сенаті від штата Массачусетс і переміг. Це було початком його боротьби за президентський пост.

Слайд 6

У січні 1960 року Кеннеді офіційно заявив про свій задум балотуватися у президенти США. У 1960 році боротьба за президентський пост була між демократом Джоном Кеннеді та республіканцем Річардом Ніксоном. Кеннеді було 43 роки, а Ніксону - 46 років. Обидва, вони почали політичну кар'єру у 1946 році. У Сенаті їхні кабінети знаходилися поряд, тому стосунки між ними склались непогані.

Слайд 7

У 1960 році боротьба за президентський пост була між демократом Джоном Кеннеді та республіканцем Річардом Ніксоном. Кеннеді було 43 роки, а Ніксону - 46 років. Обидва, вони почали політичну кар'єру у 1946 році. У Сенаті їхні кабінети знаходилися поряд, тому стосунки між ними склались непогані.

Слайд 8

Нарешті, 8 листопада 1960 року, Джон Кеннеді переміг з надзвичайно малою різницею голосів Сполучені Штати вперше за свою історію обрали президента-католика ірландського походження.

Слайд 9

Джон Кеннеді був убитий 22 листопада 1963 року в місті Даллас (штат Техас); під час слідування президентського кортежу по вулицях міста почулися постріли. Перша куля потрапила президентові в шию ззаду і вийшла спереду з горла, друга потрапила в голову і викликала руйнування кісток черепа в потиличній частині, а також пошкодження мозкової речовини. Президент Кеннеді був доставлений в операційну, де через півгодини після замаху констатована його смерть.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія