X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джон Кеннеді

Завантажити презентацію

Джон Кеннеді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДЖОН КЕННЕДІ ФИЦДЖЕРАЛЬД

Слайд 2

РАННЄ ЖИТТЯ Джон Фицджеральд Кеннеді народився в Брукліні, штат Массачусетс, був другим з дев’яти дітей у сім’ї. Здобув освіту в університеті Гарварда. Через рік вступив на службу у військово-морський флот США і був направлений на Тихий океан, де, беручи участь у різних військових операціях, заслужив чин лейтенанта. Після Другої світової війни Кеннеді спочатку працював журналістом, але незабаром, погодившись на вмовляння батька, вирішив піти в політику.

Слайд 3

ОДРУЖЕННЯ У 1953 Кеннеді одружився з Жаклін Лі Боувіер. Подружжя мало трьох дітей: дочка, Кароліна і два сини, Джон, і Патрик Боувіер.

Слайд 4

ПОЧАТОК ПОЛІТИЧНОЇ КАРЬЄРИ В 1946 Кеннеді бере участь в Демократичних виборах в у конгрес в 11-ому виборчому окрузі штату Массачусетс, де впевнено переміг. Потім Кеннеді легко виграв переобрання у Конгрес і у 1948 і 1950 роках. Президентські вибори 1956 року Кеннеді програв, але участь його у виборчій кампанії зробила його відомим в широких верствах населення. Він починає готуватись до виборів 1960р

Слайд 5

ПРЕЗИДЕНТ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ У 1958 Джон Кеннеді був знову переобраний в Сенат і 2 січня 1960 оголосив про своє рішення балотуватися в президенти. Його противником від республіканської партії виявився Річард Ніксон. Завдяки підтримці сенатора Джонсона і перемозі на передвиборних теледебатах, Кеннеді вдалося добитися перемоги, і 20 січня 1961 він прийняв присягу президента США

Слайд 6

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА Створення Корпусу Миру (мета цієї програми полягала в тому, щоб зміцнювати мир в усьому світі і дружбу з країнами, що розвиваються) . Схвалення законопроекту, щод пониження митних тарифів. Прийняття законопроекту, що збільшував мінімальну зарплату, і законопроект, що надавав федеральну допомогу регресуючим областям Сполучених штатів. Закон про рівність цивільних прав білих та чорних американців . За підтримки Кеннеді Конгрес виділив понад один мільярд доларів, на фінансування відправленння людини на Місяць до 1970 року.

Слайд 7

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА Березнь 1961 року “Союз заради Прогресу” ( метою було з зміцнення демократичних установ в Латинській Америці ). Протистояння СРСР щодо інтересів США в усьому світі. Кубинська криза та її усунення ( уникнення ядерної війни та таємний договір з Кубою ). Криза в Південно-Східній Азії ( укладення міжнародної угоди, що допомагала коаліційному уряду в Лаосі, а згодом його усунення ). Договір про заборону ядерних іспитів (5 серпня 1963 року, Сполучені Штати підписали обмежений договір про заборону ядерних іспитів з Великобританією і СРСР) .

Слайд 8

ОСТАННІ РОКИ ЖИТТЯ У ході нової передвиборної кампанії 22 листопада 1963 Джон Кеннеді був смертельно поранено під час проїзду по Далласу (штат Техас). За звинуваченням у вбивстві поліція заарештувала 24-річного Лі Харві Освальда. Джон Кеннеді був похований 25 листопада 1963 року на Арлінгтонському меморіальному кладовищі.

Слайд 9

ВИСНОВОК Кеннеді, Джон Фицджеральд (1917-1963), 35-ий президент Сполучених штатів (1961-1963), був наймолодшою особою, яка коли-небудь була обрана президентом. Він був також першим римо-католицьким президентом, першим президентом, який народився у ХХ сторіччі. Кеннеді був убитий перш ніж закінчився його третій рік президентства. Однак, його вплив і участь у розв’язанні так званої Кубинської ракетної кризи, можливо запобіг появі Третьої Світової війни.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія