X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ

Завантажити презентацію

ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗДРАВСТВУЙ – МИ!!!

Слайд 2

КЛАСНА ГОДИНА ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ Класний керівник 9 - Б класу СЗШ № 15 м. Дніпропетровська Ікол Наталя Василівна

Слайд 3

МЕТА: Розкрити поняття «цінність», «ціна», особливості матеріальних і духовних цінностей; сприяти усвідомленню учнями особистих цінностей, як основи життєвого самовизначення; Виховувати толерантне ставлення до співрозмовника, вміння вислухати і прийняти іншу точку зору

Слайд 4

ЕПІГРАФ: «Цінності - загальна назва для уявних цінностей, що мають свою ціну, і для справжніх цінностей, які стають уявними, як тільки їм призначається ціна». З книги В. Р. Кротова «Масаж думки».

Слайд 5

цінності – ПРЕДМЕТИ І ЯВИЩА ЧИ ЇХ ВЛАСТИВОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПЕВНЕ (ПОЗИТИВНЕ АБО НЕГАТИВНЕ) ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЛЮДИНИ ЧИ СУСПІЛЬСТВА, ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ЇХ ПОТРЕБ.

Слайд 6

Слайд 7

УМОВИ ВЕДЕННЯ ДІАЛОГУ: Немає неправильних думок; Коли один говорить - інші слухають; Ніхто ні до кого не пристає, Можна сказати те ж саме, але іншими словами.

Слайд 8

ЦІНА ЦІННІСТЬ 1 Це матеріальні предмети (комп'ютер, машина, будинок). Більшість - це духовні предмети, або матеріальні предмети мають цінність для людини чи суспільства (фотографії, листи, твори мистецтва тощо). 2 Існує за межами людини, незалежно від нього. Існує у відношенні людини до чого-небудь. 3 Ціна підлягає захопленню і насильству. Цінність не можна захопити. Людина може померти, але цінності залишаються в пам'яті. 4 Ціна вичерпна. Старіє річ - ціна знижується Цінність не старіє, вона невичерпна, не згорає, не тоне і т. д 5 При обміні ціна зберігає себе (обмін яблуками - у кожного виявилося знову по одному). При обміні цінність збільшується (обмін ідеями - стало у кожного по дві). 6 Ціна завжди замінима (товар - товар). Незамінна цінність.

Слайд 9

ВИСНОВОК: Цінність - це все те, що значуще для життя людини та людей у цьому суспільстві; ціна - це вартість чого - небудь, виражена в грошових одиницях.

Слайд 10

Слайд 11

ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ СКЛАДАЮТЬ ОСНОВУ СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ, ДО ІНШИХ ЛЮДЕЙ, ДО САМОГО СЕБЕ, ОСНОВУ СВІТОГЛЯДУ І ЯДРО МОТИВАЦІЇ ЖИТТЄВОЇ АКТИВНОСТІ.

Слайд 12

ЖИТТЄВІ ПРІОРИТЕТИ

Слайд 13

Закінчите фразу: СЬОГОДНІ НА уроці Я ДІЗНАВСЯ (ДІЗНАЛАСЯ)... ДЛЯ МЕНЕ БУЛО ВІДКРИТТЯМ ... Я ХОТІВ БИ РОЗПОВІСТИ СВОЇМ БАТЬКАМ З УРОКУ ПРО ...

Слайд 14

УСІМ СПАСИБІ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота